poster

V1: The Hunters of Carnivorous Bitches (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 9 min

Režie:

Robert Vrba

Kamera:

Petr Kačírek

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (31)

 • Gimli
  ****

  Bavil jsem se a v závěru jsem se smál nahlas. Skvělý Robert Vrba!(15.9.2017)

 • choze
  ****

  Viděno v krátkém čase několikrát a kdykoliv se na to rád podívám znovu, což jinak můžu říct o mizivém procentu amatérských filmů. Filmové to sice moc není, je to holt konverzačka a tak se tu do vás informace perou hlavně v dialozích a zajímavý záběr byste tu hledali marně, byť to Vrba nahání postprodukcí (efektní titulky). Po slibném úvodním seznámení s postavami (které si jejich představitelé s chutí dávají) a situací přichází pro mě poněkud nudná prostřední část s výpravou do jeskyně, kterou ale bohatě vynahradí poslední třetina filmu. Ta je totiž totálním hláškovacím masakrem a zároveň nejlepší umírací scénou všech dob.(16.2.2014)

 • ripo
  *

  Jedným slovom? Príšernosť ....(6.4.2014)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Sorry, ale tohle je fakt nehorázná kundovina o dvou nevybouřených puboších co si hrají na drsňáky.0%(2.3.2014)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  Na to, aby mohlo být trapnoherectví odpuštěno je to málo absurdní a vtipné, na to, aby mohli být odpuštěny tupé dialogy je to moc blbé, na to, aby to bylo alespoň trochu vtipné, by bylo potřeba, aby autor konečně dosáhl kalhotek nějaké osoby opačného pohlaví, protože to vypadá jako naprosto debilní výmysl dvou šesťáků, co zrovna pozorujou, kterak se jejich spolužačky převlékají na těláku.(1.3.2014)

 • Shakers
  **

  Sem tam padne nejaká dobrá hláška, ale inak je to bieda, ktorá vôbec nemá čím zaujať. Samozrejme záleží na tom, kto ma rád české fakovanie. 30% - 2*(26.5.2014)

 • Xeelee
  ***

  [Pionýři hororu, FOD 2014 předfilm] Překvapivě zábavná amatérská konverzačka z budoucnosti plný zmutovanejch vraždících kund. | ► V1: The Hunters of Carnivorous Bitches(15.3.2014)

 • pornogrind
  *****

  Zmutovaný kundy na vás(myslím ty co dali odpad a jim podobní).To je prdel jako sviňa.Doporučuju.(30.4.2015)

 • Gary

  Celý film zde: http://www.youtube.com/watch?v=Lrshj6nAd-0&list=PL1AN6GSMjcqtNKJW8ki5y8xlkO6QdxJLF&index=10(3.3.2014)

 • SOLOM.
  **

  „Jsem nevyspalej a nevysranej…“ a toho ocasa měl střelit do hlavy hned na začátku a byl by klid. Vaginator 1 a oba lovci „kund“ a monster toho kromě svých oplzlých hlášek (nejsem žádný pánbíčkář, nadávky a sprostá mluva mi nevadí) – jenže tady se stavělo pouze na nich a kvalita děje potažmo celého scénáře (vlastně ona tu snad ani žádná nebyla) šla do háje. Vážně jsem nad tím po celou dobu kroutil hlavou a pro dnešek raději s Pionýry končím (nerad bych ublížil ostatním tvůrcům). Tohle je však zatím jejich nejslabší článek. Vrba měl štěstí, že ta závěrečná písnička se mi líbila!!!30%(4.3.2014)

 • ledzepfan
  ****

  V rámci amatérských filmů(nedejbože českých) je to nekompromisní nadprůměr a v rámci pionýrů je to o několik levelů dále než drtivá většina zbytku..... Fungující nahled, cit pro klišé a jeho parodii, úžasně jednoduchý a hravý-až HeavyMetalový(nemyslím hudební styl)-námět, hlášky, která se drží v hranicích vkusu přestože jsou o sraní a kundách, záměrně přehrávající herci(nevím jestli to jsou čistí amatéři nebo někde hrajou, ale měl jsem pocit, že ví co dělají).. Fakt dobrý-necítil jsem se u toho trapně a dokonce jsem se slušně bavil. Zástup jednohvězd dost vypovídá o zdejším osazenstvu.(8.3.2014)

 • kaylin
  **

  Název vypadá krásně béčkově, což samo o sobě v amatérském provedení navíc v Čechách vzbuzuje docela pochyby. Výsledný efekt je takový, že se obavy potvrzují. Trikově to není nic moc, gore je ve všech ostatních filmech v „Pionýrech hororu“ lepší. Hodně se hrálo na to, aby film vypadal levně jako pravé špatné béčko. S rukama je tam jeden celkem dobrý vtip, ale jinak tohle není něco, co by mě vytrhlo. Herci jsou bohužel opět ti, kdo to celkem kazí.(27.3.2014)

 • tom88
  ***

  Na amatérsky film s dvoma ľuďmi je to celkom prijateľné, miestami vtipné a miestami aj celkom zručné.(13.7.2014)

 • Alfréda
  **

  "Johny, něco ti kouká z břicha." - "To je moje střevo, vrať to kurva zpátky." Jen za ty humorné dialogy dvě hvězdy.(2.11.2017)

 • KennyKoctar
  ***

  Skvělá pocta americkým béčkovým sci-fi/hororovým snímkům z osmdesátých let s drsnými hrdiny a ještě drsnějšími hláškami. Jedná se sice o amatérskou záležitost natočenou za jeden den a s takřka nulovým rozpočtem, ale tempo filmu je svižné, scénář vtipný (už jen jména postav - Vulvis, Squirt, Screw, Testicle… :D) a celkový nápad docela originální. V mnoha ohledech mi to dost připomínalo filmy produkované studiem Troma – věřím, že jejich fanouškům se tento krátkometrážní film bude určitě líbit. 3,5*(17.4.2018)

 • Avathar
  **

  Akože okej, je jasné, že je to tak strašne dementné zámerne. Mne to však väčšinou neprišlo nijako zábavné, odkazy nefungovali, herci boli príšerní a celé je to skôr len a len trápne (scéna umierania, nikdy viac). Nesmial som sa s tvorcami, bohužiaľ. A hororové prvky som v tom veru hľadal márne.(3.7.2015)

 • lennyd
  ***

  Země už není tím čím bývala - zůstalo jen pár, kteří bojují o přežití lidské rasy. Nyní má lidstvo šanci - pokud se těmto dvěma podaří vrátit zpět v čase, a zabránit vzniku nákazy... Další kraťas Roberta Vrby - a ačkoliv kratší, tak se mi možná líbil víc než Blaster. Tento kromě dvou dialogů, a jedné, řekněme trochu akčnější scény sice nic dalšího nenabízí, ale za to nechává velký prostor divákově fantazii (a možná by se mi v rámci tohoto tématu líbil i celovečerní film). Jinak - pokud vás uráží sprostá slova nebo krev, tak asi zbývá jediná rada - vyhněte se tomuto velkým obloukem..(8.6.2014)

 • Iroquaise
  **

  dobře zahraný.........blbý na tom je, že ta manýra vydrží být zábavná jenom chvilku a skrz ty parodický karikatury se vlastně divák nedostane k ničemu dalšímu...a zas tak vtipný to ve výsledku neni....... každopádně borci výborně mluví...výborně udržujou úroveň herecký nadsázky..............a zas mam ten neodbytnej dojem, že se tvůrci výborně bavili při natáčení, ale bohužel to nemá ten stejnej efekt na diváka.....ale Johny mě baví :)(27.3.2014)

 • navorski
  *****

  "... za všechny naše kámoše, za tu špínu, za to sra*í do křoví, za sex s chlapama..." Ano, za všechny ty vybroušený dialogy a humor, který je křehčí než hrůza, dávám těmhle rybím k**dám plnej počet, přestože nemám rád amatérský filmy. Protože tenhle scénář prostě šlape.(9.3.2014)

 • Savel
  **

  Czech Troma.(23.2.2014)

<< předchozí 1 2