poster

V1: The Hunters of Carnivorous Bitches (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 9 min

Režie:

Robert Vrba

Kamera:

Petr Kačírek
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ledzepfan
  ****

  V rámci amatérských filmů(nedejbože českých) je to nekompromisní nadprůměr a v rámci pionýrů je to o několik levelů dále než drtivá většina zbytku..... Fungující nahled, cit pro klišé a jeho parodii, úžasně jednoduchý a hravý-až HeavyMetalový(nemyslím hudební styl)-námět, hlášky, která se drží v hranicích vkusu přestože jsou o sraní a kundách, záměrně přehrávající herci(nevím jestli to jsou čistí amatéři nebo někde hrajou, ale měl jsem pocit, že ví co dělají).. Fakt dobrý-necítil jsem se u toho trapně a dokonce jsem se slušně bavil. Zástup jednohvězd dost vypovídá o zdejším osazenstvu.(8.3.2014)

 • SOLOM.
  **

  „Jsem nevyspalej a nevysranej…“ a toho ocasa měl střelit do hlavy hned na začátku a byl by klid. Vaginator 1 a oba lovci „kund“ a monster toho kromě svých oplzlých hlášek (nejsem žádný pánbíčkář, nadávky a sprostá mluva mi nevadí) – jenže tady se stavělo pouze na nich a kvalita děje potažmo celého scénáře (vlastně ona tu snad ani žádná nebyla) šla do háje. Vážně jsem nad tím po celou dobu kroutil hlavou a pro dnešek raději s Pionýry končím (nerad bych ublížil ostatním tvůrcům). Tohle je však zatím jejich nejslabší článek. Vrba měl štěstí, že ta závěrečná písnička se mi líbila!!!30%(4.3.2014)

 • orkadimenza
  *

  Těšte se! Dvojici "Fat & Red" se jakýmsi zázrakem podařilo jako jediným na celé planetě přežít a tak se vydávají na strastiplnou pouť, na jejímž začátku se divíte co to vidíte, poté třetinu nevidíte nic, a na konec se už raději ani nekoukáte. Během toho hlavní hrdinové předvádí zbrusu-neoriginální americký style, nezapomenou to zabít nějakou krutopřísnou hláškou jako "barbecue" nebo "showtime" a na závěr nás obohatí reklamou na jejich krachující řeznictví. Lépe by udělali, kdyby si ten párek s kečupem (pardon, střevo s krví) dali na oběd. Jediné co stálo za to, byly "kurva zázračný nohy Forresta Gumpa."(11.4.2016)

 • Iroquaise
  **

  dobře zahraný.........blbý na tom je, že ta manýra vydrží být zábavná jenom chvilku a skrz ty parodický karikatury se vlastně divák nedostane k ničemu dalšímu...a zas tak vtipný to ve výsledku neni....... každopádně borci výborně mluví...výborně udržujou úroveň herecký nadsázky..............a zas mam ten neodbytnej dojem, že se tvůrci výborně bavili při natáčení, ale bohužel to nemá ten stejnej efekt na diváka.....ale Johny mě baví :)(27.3.2014)

 • KennyKoctar
  ***

  Skvělá pocta americkým béčkovým sci-fi/hororovým snímkům z osmdesátých let s drsnými hrdiny a ještě drsnějšími hláškami. Jedná se sice o amatérskou záležitost natočenou za jeden den a s takřka nulovým rozpočtem, ale tempo filmu je svižné, scénář vtipný (už jen jména postav - Vulvis, Squirt, Screw, Testicle… :D) a celkový nápad docela originální. V mnoha ohledech mi to dost připomínalo filmy produkované studiem Troma – věřím, že jejich fanouškům se tento krátkometrážní film bude určitě líbit. 3,5*(17.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace