V1: The Hunters of Carnivorous Bitches (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 9 min

Robert Vrba

Petr Kačírek
  • Iroquaise

dobře zahraný.........blbý na tom je, že ta manýra vydrží být zábavná jenom chvilku a skrz ty parodický karikatury se vlastně divák nedostane k ničemu dalšímu...a zas tak vtipný to ve výsledku neni....... každopádně borci výborně mluví...výborně udržujou úroveň herecký nadsázky..............a zas mam ten neodbytnej dojem, že se tvůrci výborně bavili při natáčení, ale bohužel to nemá ten stejnej efekt na diváka.....ale Johny mě baví :)(27.3.2014)

• Tom_Lachtan

Na to, aby mohlo být trapnoherectví odpuštěno je to málo absurdní a vtipné, na to, aby mohli být odpuštěny tupé dialogy je to moc blbé, na to, aby to bylo alespoň trochu vtipné, by bylo potřeba, aby autor konečně dosáhl kalhotek nějaké osoby opačného pohlaví, protože to vypadá jako naprosto debilní výmysl dvou šesťáků, co zrovna pozorujou, kterak se jejich spolužačky převlékají na těláku.(1.3.2014)

Viděno v krátkém čase několikrát a kdykoliv se na to rád podívám znovu, což jinak můžu říct o mizivém procentu amatérských filmů. Filmové to sice moc není, je to holt konverzačka a tak se tu do vás informace perou hlavně v dialozích a zajímavý záběr byste tu hledali marně, byť to Vrba nahání postprodukcí (efektní titulky). Po slibném úvodním seznámení s postavami (které si jejich představitelé s chutí dávají) a situací přichází pro mě poněkud nudná prostřední část s výpravou do jeskyně, kterou ale bohatě vynahradí poslední třetina filmu. Ta je totiž totálním hláškovacím masakrem a zároveň nejlepší umírací scénou všech dob.(16.2.2014)

Je to příšerné, tupé, pubertální! Hlavní hrdinové jsou machové, kteří si zapálí doutník i na prahu smrti a jdou do akce, která je béčkovější než v jakémkoli filmu Asylum nebo zmiňované Tromy. A to mě hrozně bavilo! Chci vidět pokračování nebo alespoň prequel! "To byly ale kur*a zázračný nohy, ty vole!"(23.4.2014)

• drankeryth

Dvaja psychosi s dementnymi dialogmi, ktore ma vobec neoslovili. V tomto bode je to o nicom, skor by sa dalo povedat, ze to bolo zaujimavejsie v tej jaskyni proti tej prisere, zmutovanej vagine:) Na amaterov to bolo akceptovatelne, ale tie akoze gore maskovanie odhryznutych ruk bola trapnost a ubohost. Dokonca sa tam aj mihlo nieco z komedialneho ranku, ale to len tak okrajovo, co je aj troska skoda. Keby sa to uberalo tymto smerom viacej a nie to trapne obkecavanie o nicom, tak by to bolo aj viacej sledovatelnejsie. Najviac zo vsetkeho ma oslovili uvodne titulky okraslene krvavymi skvrnami, ktore boli vkusne zaranzovane a nemali chybu.(23.3.2014)