V1: The Hunters of Carnivorous Bitches (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 9 min

Robert Vrba

Petr Kačírek
  • drankeryth

Dvaja psychosi s dementnymi dialogmi, ktore ma vobec neoslovili. V tomto bode je to o nicom, skor by sa dalo povedat, ze to bolo zaujimavejsie v tej jaskyni proti tej prisere, zmutovanej vagine:) Na amaterov to bolo akceptovatelne, ale tie akoze gore maskovanie odhryznutych ruk bola trapnost a ubohost. Dokonca sa tam aj mihlo nieco z komedialneho ranku, ale to len tak okrajovo, co je aj troska skoda. Keby sa to uberalo tymto smerom viacej a nie to trapne obkecavanie o nicom, tak by to bolo aj viacej sledovatelnejsie. Najviac zo vsetkeho ma oslovili uvodne titulky okraslene krvavymi skvrnami, ktore boli vkusne zaranzovane a nemali chybu.(23.3.2014)

• kaylin

Název vypadá krásně béčkově, což samo o sobě v amatérském provedení navíc v Čechách vzbuzuje docela pochyby. Výsledný efekt je takový, že se obavy potvrzují. Trikově to není nic moc, gore je ve všech ostatních filmech v „Pionýrech hororu“ lepší. Hodně se hrálo na to, aby film vypadal levně jako pravé špatné béčko. S rukama je tam jeden celkem dobrý vtip, ale jinak tohle není něco, co by mě vytrhlo. Herci jsou bohužel opět ti, kdo to celkem kazí.(27.3.2014)

• SOLOM.

„Jsem nevyspalej a nevysranej…“ a toho ocasa měl střelit do hlavy hned na začátku a byl by klid. Vaginator 1 a oba lovci „kund“ a monster toho kromě svých oplzlých hlášek (nejsem žádný pánbíčkář, nadávky a sprostá mluva mi nevadí) – jenže tady se stavělo pouze na nich a kvalita děje potažmo celého scénáře (vlastně ona tu snad ani žádná nebyla) šla do háje. Vážně jsem nad tím po celou dobu kroutil hlavou a pro dnešek raději s Pionýry končím (nerad bych ublížil ostatním tvůrcům). Tohle je však zatím jejich nejslabší článek. Vrba měl štěstí, že ta závěrečná písnička se mi líbila!!!30%(4.3.2014)

Viděno v krátkém čase několikrát a kdykoliv se na to rád podívám znovu, což jinak můžu říct o mizivém procentu amatérských filmů. Filmové to sice moc není, je to holt konverzačka a tak se tu do vás informace perou hlavně v dialozích a zajímavý záběr byste tu hledali marně, byť to Vrba nahání postprodukcí (efektní titulky). Po slibném úvodním seznámení s postavami (které si jejich představitelé s chutí dávají) a situací přichází pro mě poněkud nudná prostřední část s výpravou do jeskyně, kterou ale bohatě vynahradí poslední třetina filmu. Ta je totiž totálním hláškovacím masakrem a zároveň nejlepší umírací scénou všech dob.(16.2.2014)

• Iroquaise

dobře zahraný.........blbý na tom je, že ta manýra vydrží být zábavná jenom chvilku a skrz ty parodický karikatury se vlastně divák nedostane k ničemu dalšímu...a zas tak vtipný to ve výsledku neni....... každopádně borci výborně mluví...výborně udržujou úroveň herecký nadsázky..............a zas mam ten neodbytnej dojem, že se tvůrci výborně bavili při natáčení, ale bohužel to nemá ten stejnej efekt na diváka.....ale Johny mě baví :)(27.3.2014)