Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři veselí staříci tráví zbytek svého života na venkově, kde provádějí různé vylomeniny a tím si proti sobě znepřátelí vesničany, kteří pro jejich druh humoru nemají pochopení. Veselá mysl je neopouští ani ve chvíli, kdy jim jako veteránům hrozí dožití v jednom z ústavů s přísným režimem. (MVanis)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Pierre 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejslabších filmů mistra Gabina. Skoro jsem uvažoval i o pouhých dvou hvězdách. Když si vezmu, že je to podle předlohy autora Zelňačky tak to nemá moc žádný hořký melancholický rozměr, co by z toho dělal mnohem víc než jen pouhou ,,komedii.´´ Ale první polovina je celkem dobrá. Dědci neotravují a jejich představitelé se snaží. Gabin byl prostě skvělý komik. Ale ve druhé polovině na cestě do kláštera mě to přestalo bavit. Začalo se to dost vléct. A závěrečná pointa se mi moc nelíbila. Ale tak ústřední melodie byla senzační a za titulky k filmu jsem rád. Tak tři, no. ()

Reklama

Flego 

všechny recenze uživatele

Traja svojrázni kamaráti ešte z prvej vojny sa rozhodnú prežiť zbytok života v starobinci v neďalekom mestečku. Na tom by nebolo nič zlého, lenže tieto tri živly sú neustále v hádkach, až by si niekto myslel, že to myslia smrteľne vážne, ich videnie sveta je zábavné, plné chválenkárstva a neurotických výpadov. Toto spojenie je ďaleko od umierneného starobinca... Rozmarná komédia plná brilantných dialógov ovenčená ľahkou hudbou je náramne osviežujúca a dobre padne aj dnes. Prvý komentár. 4+ ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama