Bigmaen (TV seriál)

Big Man

Drama / Romantický / Thriller

Jižní Korea, 2014, 16x60 min

• Moiraine

Váhala jsem v hodnocení mezi 1* nebo 2*, ale sledování se stalo vyloženým utrpením až nějakých 5 epizod před koncem, tak jsem to nechala na slabých dvou. Už delší dobu hledám nějaké slušné revenge drama, ale kde nic tu nic. On Big Man má celkem slušnou premisu, ale celé to pojetí souboje dobra a zla je jako pro desetileté děti. A navíc to všudypřítomné moralizování bylo až neuvěřitelně iritující. Navíc i pokrytecké, když si člověk uvědomí, díky komu to nakonec dopadlo tak, jak to dopadlo. Vypadá to, že s Kang Ji Hwanem se asi ve výběru seriálů neshodneme, nicméně alespoň Daniel Choi mě tu pozitivně překvapil - v záporné roli mu to sedlo, i když to, co z něj udělali na konci... těžko si stěžovat, aby člověk nespoileroval. Doufám, že si Big Manovi konkurenti pro pondělní a úterní večery povedou lépe - jejich boj ještě není dobojován, tak si to snad na ty poslední epizody nezkazí.(22.6.2014)

• - Když se na novinářské konferenci zeptal jeden z přítomných jihokorejského herce Ji-hwan Kang, proč se rozhodl pro svoji roli v seriálu, herec odpověděl: „Kdykoliv, kdy se rozhoduji, přijmu-li danou roli v seriálu, je pro mě zásadní prohlédnout si celý skript a pokusit se zjistit, má-li ta či ona role pro mě nějaký hlubší význam. Takový ten vnitřní pocit, říkající vám, tohle by sis přál hrát. Samozřejmě je pro mě důležité vědět, kdo o mě opravdu stojí a kdo ne. Nicméně tahle role v seriálu je rolí, o níž jsem vždy stál, neboť celá televizní série je velmi zajímavá a přesvědčivá, dokáže prolínat mnohé z dalších žánrů a v závěru vám ještě i ukáže směr, kterým byste se měli, v případě, že o své bližní hodláte celým svým srdcem bojovat, vydat." (Conspi)