poster

Sob Robbie a Velké sobí závody (TV film)

 • Česko

  Sob Robbie: Ohnivá kopýtka

 • Česko

  Sob Robbie a Velké sobí hry

 • Velká Británie

  Hooves of Fire

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 1999, 29 min

 • Jhershaw
  *****

  Robbie je sob. Jeho otec sloužil jako sob v sáních Santa Clause. A ačkoliv se technika vyvíjí, Santa pořád potřebuje soba, který by jeho saně navigoval. Této čestné úlohy by se měl zhostit Robbie, který disponuje magickým nosem. Ovšem zákeřný Blitzen, který Robbieho otce neměl v lásce, mu v tom chce zabránit. Vše vrcholí na sobích hrách.... Studiu Aardman se povedl další parádní kousek. Skvělé gagy, hlášky, prostě zábava od začátku do konce...(9.2.2004)

 • Machrovic
  *****

  SPOILEROIDNÍ HLÁŠKY, KTERÉ SE MI POADŘILO ZACHYTIT: Coldcheter je město na severním pólu. // To je Věc? - Asi poslední žíjící exemplář svého druhu. - Žůžo, zabijeme to. // ... Tobě se nelíbí? Ne, nijak zvlášť. // ... a inteligentní popelník. Popelník: "Přestaň kouřit hlupáku!" // Kdyby tak někdo prohrábl oheň v mým krbu. // To si vypiješ, ty chajdo jedna! // Vzpírej nosem! // ... Proto mi nedovolili, abych se stal papežem! // Pomoc! Pomoc! Můj dům mě chce zabít. // Hm, ten malý sob pádí ze stadiónu. - Takhle závod nevyhraje. Je moc nezkušený. // Ćíslo 5 1/2 konečně odstartovalo. // ... Jsem prolhanej sněhulák. (RADIÁTOR! alias přesvědčovací metoda yetiho) // Nemůžeš se mnou mluvit, protože mě miluješ nebo protože tě převálcovalo stádo sobů?(11.12.2006)

 • swamp
  ****

  Richard Goleszowski by se nemusel stydět ani před Nickem Parkem. Aardmani se prostě nezapřou. :) Loutkový animák s výbornými hláškami pro celou rodinu. "Remember, you are what you eat. Hmm, nuts!"(14.12.2006)

 • FilmFan24
  ****

  Príma sobí zábava!(18.10.2008)

 • depony
  *****

  Bylo to veselé, úsměvné, skoro ze života a ničící špatnou náladu:) Robbie jako syn toho, jehož jméno se nesmí před sobem Blitzenem vyslovit (Rudolf) a je příliš pyšný na to, čí je syn, že zapomíná na to, jaký je skutečně on sám... Nakonec se díky jedné sympatické sobici vzpamatuje.. a prokáže své kvality:)) rozhodně stojí za vidění.. na odlehčení:)(25.12.2004)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace