Dennis postrach okolí znovu zasahuje

Dennis the Menace Strikes Again

Postrach Denis opäť zasahuje

Rodinný / Komedie

USA, 1998, 72 min

• tron

Ach bože, nemyslel som, že to niekedy poviem, ale: zlatý originál! Zároveň sa ale potvrdil môj názor, že najlepšie na ňom bolo veľmi dobré herecké obsadenie. Pretože nikto z náhradníkov (v tejto biedne lacnej a ukážkovo zbytočnej dvojke pochopiteľne nikoho z originálu už neuvidíte) skrátka a dobre na predchádzajúci kasting nedosahuje, nech sa akokoľvek stavia na špičky. Ale prečo sa rozčuľujem? Čo som čakal od človeka, ktorý nakrútil TROCH NINDŽOV VRACAJÚCICH ÚDER a seriál „Mortal Kombat“?(9.4.2007)

Pri hodnoteni filmov je vzdy treba mysliet na to, pre koho je ten film urceny. Keby sa to pozeram teraz, tak by moje hodnotenie bolo asi ovela horsie. Ale vzhladom k tomu, ze tento film je primarne urceny pre deti a ja som sa to ako dieta pozeral a pacilo sa mi to, tak nemam dovod tomu dat horsie hodnotenie ako 4 *. Film urceny pre deti sa mi ako dietatu pacil. Splnil ucel. (koment plati aj pre jednotku, aj pre dvojku)(12.9.2015)

• MM_Ramone

Tento video film je jednoznačne určený výhradne malým deťom. Povedal by som tak najviac do siedmych rokov. Ja sa na to však pozrem z pohľadu starého frfloša a vidím jednu obrovskú kopu hnoja. Primitívny detský príbeh by som dokázal pri tomto žánry tolerovať, ale fušerská réžia a otrasní herci to už je nad moju mieru tolerancie. Podobnú bandu tak nesympatických hereckých karikatúr (vrátane tých detských) som pokope v jednom filme ešte hádam ani nevidel. Odpad!(30.12.2008)

• see_sawandrew

Sice jen dvě, z čistě technického hlediska, ale film si plně zaslouží i tři. Říkejte si co chcete, ale jeden takový nevinný film pro děti je stokrát lepší než všechny násilnické výplachy mozků dohromady. O tom, jak je film infantilní, nehodlám diskutovat, protože se zaměřuje na dětské publikum, u něhož bez problému sklízí úspěch. Některé scény mají humorný potenciál slušný, a labutí skok si pamatuji dodnes (i když možná proto, že na filmy s podobnou tématikou se zrovna často nedívám). 45%(7.11.2010)

• Luqi

V provnaní s prvým dielom (či ako to nazvať) je toto naozaj katastrofa. A to už samotná jednotka nebola ničím výnimočná. Ale bola aspoň vtipná (videl som v kine, mal som vtedy asi 10) a hrali tam príjemní herci ............ Toto je nevtipné, úbohým scenárom a hercami (lepšie povedané ľuďmi snažiacimi sa hrať)...............(22.3.2010)

• - Film byl natáčen v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)