Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Malý Dennis Mitchell nepřestává starému panu Wilsonovi ze sousedství znepříjemňovat život, i když neúmyslně. Jednoho dne se k Mitchellům nastěhuje Dennisův dědeček a George Wilson věří, že byly vyslyšeny jeho modlitby, aby si Dennis našel jiného starce, kterého by si oblíbil. Chlapec teď opravdu tráví víc času s dědečkem, ovšem jen dokud si pan Wilson neuvědomí, že stárne. Stane se totiž zranitelným cílem dvojice podvodníků. Profesor a jeho asistent Sylvester tvrdí, že jsou experty na omlazování, a nabídnou panu Wilsonovi pomoc. Uvěří jim a je ochoten zaplatit deset tisíc dolarů za vzácný kořen. Jenže zrovna jde kolem Dennis a pochlubí se panu Wilsonovi stejným kořenem s tím, že ho je všude v okolí plno. Zanedlouho se podvodníci vrátí s přístrojem, který prý dělá lidi mladší, ale znovu je tu Dennis, aby neúmyslně zachránil souseda před dalším podvodem. Brzy už toho má George plné zuby a rozhodne se prodat dům a odstěhovat se někam hodně daleko od Dennise. Jenže je to právě Dennis, který ho znovu zachrání před podvodníky, kteří si pokoušejí vetřít do jeho domu. Dokáže to George Wilson ocenit a odstěhuje se, jak má v plánu? A jak se s chlapcovými nápady vypořádá jeho dědeček? (TV Nova)

(více)

Recenze (61)

Luqi 

všechny recenze uživatele

V provnaní s prvým dielom (či ako to nazvať) je toto naozaj katastrofa. A to už samotná jednotka nebola ničím výnimočná. Ale bola aspoň vtipná (videl som v kine, mal som vtedy asi 10) a hrali tam príjemní herci ............ Toto je nevtipné, úbohým scenárom a hercami (lepšie povedané ľuďmi snažiacimi sa hrať)............... ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Tento video film je jednoznačne určený výhradne malým deťom. Povedal by som tak najviac do siedmych rokov. Ja sa na to však pozrem z pohľadu starého frfloša a vidím jednu obrovskú kopu hnoja. Primitívny detský príbeh by som dokázal pri tomto žánry tolerovať, ale fušerská réžia a otrasní herci to už je nad moju mieru tolerancie. Podobnú bandu tak nesympatických hereckých karikatúr (vrátane tých detských) som pokope v jednom filme ešte hádam ani nevidel. Odpad! ()

Reklama

see_sawandrew 

všechny recenze uživatele

Sice jen dvě, z čistě technického hlediska, ale film si plně zaslouží i tři. Říkejte si co chcete, ale jeden takový nevinný film pro děti je stokrát lepší než všechny násilnické výplachy mozků dohromady. O tom, jak je film infantilní, nehodlám diskutovat, protože se zaměřuje na dětské publikum, u něhož bez problému sklízí úspěch. Některé scény mají humorný potenciál slušný, a labutí skok si pamatuji dodnes (i když možná proto, že na filmy s podobnou tématikou se zrovna často nedívám). 45% ()

tron 

všechny recenze uživatele

Ach bože, nemyslel som, že to niekedy poviem, ale: zlatý originál! Zároveň sa ale potvrdil môj názor, že najlepšie na ňom bolo veľmi dobré herecké obsadenie. Pretože nikto z náhradníkov (v tejto biedne lacnej a ukážkovo zbytočnej dvojke pochopiteľne nikoho z originálu už neuvidíte) skrátka a dobre na predchádzajúci kasting nedosahuje, nech sa akokoľvek stavia na špičky. Ale prečo sa rozčuľujem? Čo som čakal od človeka, ktorý nakrútil TROCH NINDŽOV VRACAJÚCICH ÚDER a seriál „Mortal Kombat“? ()

Chrustyn odpad!

všechny recenze uživatele

Původní (hraný) Dennis není žádným zázrakem, ale pořád se jednalo o vcelku zábavnou rodinnou podívanou, kde se sešla parta skvělých herců, kteří se zřejmě slušně bavili. Druhý Dennis je pouze nastavená kaše a příživník na úspěchu původního filmu, který se ani nedostal do kin a frčel okamžitě na VHS, jako spousta špatných pokračování, slušných filmů, které v 90. letech frčely. Film je nejen nudný a nezábavný, on je tak neuvěřitelně trapný, že se až stydíte za všechny herce nad 18 let, kteří se zde pitvoří a snad i věří, že jsou vtipní. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Film byl natáčen v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama