Lost - Epilogue: The New Man in Charge

Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2010, 12 min

Paul A. Edwards

S06E17 --- The New Man in Charge --- rozhodne sa jedná o najdôležitejší bonusový klip k Lost. Absolútna povinnosť zhliadnuť po do skončení záverečnej série.(17.12.2017)

Tenhle minidíl, dějově navazující na konec šesté řady (nikoli na alternativní současnost či NEBE) je naprostá lahůdka a souhlasím, že je hodně vysvětlující k pochopení konce celé šesté řady.. vše se co stalo, stalo se . Alternativní realita v šesté řadě je posmrtný život Ztracených před vstupem do jiné reality (nebe).(4.10.2017)

Kraťas a povinnost pro všechny fanoušky Lost a konečně i pár odpovědí pro všechny ty rejpaly, co potřebujou na všechno znát oficiální odpovědi a nedokážou použít vlastní fantazii k hledání vlastních odpovědí...copak není nejlepší to, co zůstává záhadné a nutí nás o věcech přemýšlet a tvořit teorie a smyšlenky, ačkoliv v seriálu je spousta věcí, které mohou vnímavější jedince k odpovědím dovést. Ale bylo fajn opět vidět známé tváře...(23.2.2014)

Lost: Konečně pár odpovědí! :o))(20.2.2014)

Dle mě nejlepší vysvětlující film. Opravdu shlédněte!(15.12.2014)