Counting Stars

• USA OneRepublic - Counting Stars
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2013, 4 min

Aluska88

Klasický případ toho, kdy se Vám nějaká písnička při každém dalším poslechu čím dál více dostává pod kůži:) Nejsem žádná oddaná fanynka OneRepublic, ale jejich písničky se mi líbí. Counting Stars zatím vede. ()

Radko

Popová dobová jednorázovka. Na vlne dobových - momentálne mainstreamu vojvodiacich - hesiel, ako: kašli na prachy, užívaj tanca, pozvi doň starca sa v klipe, príznačne nakrútenom v akýchsi industriálne zatekajúcich a nepoužívaných priestoroch, onedlho prepadne do nižšieho poschodia po istú dobu rádiom omieľaných hitov. ()

corpsy

Skupina nikdy nemala svetoborné videá a ani v tomto prípade nevyšli zo štandardu. Svižná pieseň robí z klipu niečo lepšie. Takže dobrá symbióza. ()

Laxik

One Republic jsem měl rád už od jejich prvních singlů. Neposlouchám je pravidelně, ani do hloubky, ale tuhle partičku považuju za jeden z vrcholů moderního pop rocku. No a Counting Stars je tak skvěle podmanivý a dynamicky natočený, že jsem od něj napoprvé nemohl odtrhnout oči. Skutečně profesionální práce, která ve mně svým tématem trochu evokovala True Detective. ()

Jello Biafra

Osobne nie som fanúšik pop music a v podstate mňa ani moc neoslovuje tvorba OneRepublic. Tento song i klip sú však jasnou výnimkou. Skvele zahrané s chytlavým refrénom a k tomu nápaditý videoklip. ()

Anubiska

Klip se mi moc nelíbí,ale písnička skvělá. Zpěvák mi trošku připomíná Petra Muka.hlavně v další pecce této skupiny,písničce Love Runs Out. Texty mají OneRepublic taky o něčem,žádné bezduché lalala a oujé. Je to popík,ale podařený. ()