Epizody(16)

Ban Ji Yeon je úspěšná devětatřicetiletá reportérka, které její kolegové přezdívají „Čarodějnice“. Při snaze odhalit pravou tvář populárního herce se dokonce převlékne za středoškolačku a pak vezme kolo malému dítěti. Při tomto incidentu potká pětadvacetiletého Yoon Dong Ha, který záhy přijde o střechu nad hlavou, a tak se nastěhuje ke svému kamarádovi Yong Soo Chulovi. Kolegové se chtějí Ji Yeon pomstít, a tak se ji chystají ztrapnit pomocí Yong Soo Chula, ale Yoon Dong Ha ji zachrání. I následující den mají Ban Ji Yeon a Yoon Dong Ha na sebe štěstí, nakonec se začne schylovat k vášnivé noci, ale pouze do chvíle, než Ji Yeon zjistí, že Dong Ha je o 14 let mladší. (andiek05)

Recenze uživatele Vardara k tomuto seriálu (1)

Manyeoeui yeonae (2014)

Teda já se bavila, často jsem se přistihla, že se přihlouple culím, ba dokonce směju. A ta scéna na začátku, když se Ji Yeon nalila a utíkala před Yoonem, tak to byl výborný výkon. Až na poslední díl (kde se snad prostřídalo vše, co bývá pro poslední díl korejských seriálů typické) jsem se nesmírně bavila. Ústřední dvojice výborná. Kromě toho super ujetý Yoonuv kamarád, úžasná máma hlavní hrdinky a ještě úžasnější kámoška. Musím se ale přiznat, že jsem často sledovala rty Jeong-hwa Eom a přemýšlela, jestli to s tím botoxem trošku nepřehnala, ale na druhou stranu jsem jí i obdivovala za to, že dokáže tak dlouho chodit v těch vražedných botách – já bych si na nich asi způsobila otřes mozku, protože bych vymetla všechna futra... Jinak super seriál, doporučuji v případě, že nepotřebujete sledovat něco, kde se moc brečí, nebo usínat s bolehlavem. ()