WWE Elimination Chamber (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní

USA, 2014

Trochu nevyvážená show, nicméně jedna z těch lepších. JACK SWAGGER VS. BIG E - 3* - Realtivně solidní začátek PPV. Talentovaný Big E a mj NEoblíbenec Swagger, který má u sebe totálního idiota Zeba Coultera. NEW AGE OUTLAWS VS. THE USOS - 4* - Jeden z top tag team zápasů, co jsem viděl za poslední dobu. Usos jdou velmi nahoru a je dobře, že dostávají push. Dokonce bych jim nechal i titul. A DX tag team je zkrátka klasika, která na rosteru rozhodně potěší. DARREN YOUNG VS. TITUS ONEILL - 2* - Příběh dobrý. Zápas o ničem. Ani jeden nemá dostatek umu a charisma, aby to show na sebe strhnul. WYATT FAMILY VS. THE SHIELD - 5* - Zápas roku! Totální nářez, který by si zasloužil být main eventem. Když to skončilo byl jsem smutný. Ne výsledkem, ale proto, že byl konec. Výborný zápas. Šest naprosto největších talentů, co WWE má. Fantastické! AJ LEE VS. CAMERON - 3* - Jeden z lepších divas zápasů. AJ má alespoň nějaký charakter, který většinou WWE Divas chybí. BATISTA VS. ALBERTO DEL RIO - 1* - Nejhorší zápas večera a jeden z nejslabších, co jsem v roce viděl. Jestli se Batista vracel, aby fungoval tak, jak doposud funguje, tak si to mohl odpustit. Možná na to už nemá. JOHN CENA VS. SHEAMUS VS. CHRISTIAN VS. DANIEL BRYAN VS. CESARO VS. RANDY ORTON - 4*- Dobrý zápas. Rozhodně. Ovšem nutno říci, že ho táhli naprosto parádní Sheamus ( ještě, že je zpátky) a obrovský talent, který si tuhle příležitost zasloužil víc, než kdokoli jiný v zápase, Cesaro! Těším se na Wrestlemanii. Tohle byl solidní příslib kvality.(13.10.2017)

Letos to nebylo špatné ale nebylo to ono. Nejlepším zápasem byl The Shield vs Wyat Family, při kterém jsem měl husí kůžu, což mam jen výjmečně (publikum bylo skvělí při tomto zápase). Za další výkon Cesara a Daniela Bryana v EC match ocž je asi tak všechno.(16.3.2014)

• - Oficiální skladbou tohoto eventu byla skladba "Doomsday" od kapely Nero. (Nathanielmon)

• - Právě na této akci bylo oznámeno, že se legendární Hulk Hogan vrací po více než sedmi letech do WWE. (Nathanielmon)