Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Odhalení, lítost a velmi závažné zločiny. V závěrečném představení se protnou všechny Jimmyho světy i identity. (Netflix)

Recenze (40)

BrooksW.Here 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"The name's McGill. I'm James McGill." Najdôstojnejší a najkrajší možný záver, aký len mohol byť... Naozaj nemám slov... Koniec Better Call Saul bol rovnako veľkolepý ako ten v BREAKING BAD. Vince Gilligan bude už navždy tým najväčším scenáristickým géniom, aký sa na poli seriálovej tvorby objavil... Better Call Saul si definitívne zaslúži označenie ako najlepší seriál súčasnosti... Obrovská vďaka, Albuquerque mi bude neskutočne chýbať 😢... ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemám slov. Tomu říkám konec! Od rozhovoru Mikea s Jimmym o cestování časem, až po finální rozloučení s Kim. Pořád jsem doufala, že Gene uteče policajtům, pak přišla scéna ve vězení, kdy se začal smát, a řekla jsem si: "A do prdele, tohle bude dost netradiční konec." A byl. Hořkosladkých konců se vždycky bojím, protože jsou málokdy udělaný dobře, ale přesně takhle to má vypadat. Jimmy ze sebe konečně dostal vinu, která ho pronásledovala, nevzal s sebou Kim a Saula dal k vodě. Nakonec se s Kim znovu setkali, zapálili cigáro (to byla tak krásná scéna) a Jimmy se dokonce stal populární ve vězení. Pro oba to skončilo špatně, ale zároveň dobře, a vy vlastně nevíte, jestli ten konec máte nenávidět nebo milovat, protože Kim a Jimmymu celej seriál fandíte. A tak to má bejt, pro universum Breaking Bad nemohlo bejt lepší zakončení. Ještě vypíchnu pár skvělých scén: Bill Oakley, víc netřeba říkat; Jimmyho doznání, návrat Kim k právu, Jimmy v tom šíleným saku u soudu, skandování v autobusu,... Víte co? Celej tenhle díl je jedna skvělá scéna. Hodnocení: tenhle mi bude fakt chybět/10 ()

Reklama

Qitek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě osobně jeden ze tří nejlepších seriálů ever, byť je zakončení důstojné, nemůžu se zbavit dojmu natahovanosti v posledních třech epizodách a naprosté zbytečnosti crossoveru Breaking bad, který byl v každém případě naprosto navíc, stejně jako "stroj času" v poslední epizodě. Na to aby nám každá z těch nejzásadnějších postav řekla "Co by, kdyby..." je Gilligan teda větší pán.  Co si bez nich počnu, to opravdu nevím... Ale finále (myslím cca poslední tři čtyři díly) je pouze takové hm, dobrý. I přes to, skončil nádherný masterpiece. ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Učebnicové zakončení jednoho ne-li možná i nejlepšího seriálu současnosti. Každá scéna je brilantní a tam, kde jsem byl u minulé epizody zklamaný z účasti Aarona Paula, který nebyl Jessem, ale jenom si na něho hrál, tak Bryan Cranston jako Walter White byl pravý opak. Moment kdy se Saul ke všemu přiznává a čeká na reakci Kim, bylo něco nepopsatelného. Když Peter Gould říkal, že se nám po skončení 6 série změní pohled na Breaking Bad, tak měl pravdu. Bob Odenkirk se rozloučil se svojí nejslavnější rolí fantasticky. Díky Vinci. Zase si mi udělal radost a společně s Peterem jste stvořili prequel, který se nejenom vyrovnal Breaking Bad, ale dokonce i pro mnohé ho překonalo (u mě stále a jednoznačně vede Breaking Bad, ale safra... Better Call Saul je úžasný). Ještě jednou díky :-). ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Hi, I'm Saul Goodman. Did you know that you have rights? Constitution says you do. And so do I!" – tohle jsou přesně ona slova, která započala a zároveň i ukončila dráhu tří odlišných a přesto naprosto stejných osobností – Jimma 'Slippin Jimmyho' McGilla, Saula Goodmana a nakonec i Gena Takovice. Dříve komického podvodníčka s přehazovačkou, poté tragikomického anti-hrdiny který střídá jeden kšeft za druhým jakožto právník na baterky, a nyní jen tragické figurky, která si své neštěstí kompenzuje rolí manažera obchodu se skořicovými rolkami, a které karma co chvíli hází klacky pod nohy.... Finále Better Call Saul je tak nejenom brilantní zakončení celého seriálu kde krása střídá nádheru, ale i báječnej teaser na Breaking Bad a v neposlední řadě famózní rozlučka s Breaking Bad univerzem jako takovým – je fakt neuvěřitelný, že po 14 letech je tu konečná. Co scéna, to perla. Nemám co bych dodal.... Inu, uvidíme co přinese fáze 2. No nic, já jdu na třetí rande s Perníkovým taťkou. Díky Vincku, byla to jízda. Bob Odenkirk je extratřída a herecká ikona.... kéž bych měl stroj času. ()

Galerie (82)

Zajímavosti (2)

  • Väznica ADX Montrose je fiktívna, založená však na skutočnej, notoricky známej väznici ADX Florence. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama