Mijo (S01E02) (epizoda)

Arthur Albert

Dave Porter

Kelley Dixon

Scénografie:

Libbe Green (set dekoratér)

Kostýmy:

Jennifer Bryan

Druhý díl si zachoval humor dílu předešlého a přidal na tempu a příběhu. Tuco se mi líbil už v BB, zde to vypadá na jeho časté role v celkovém příběhu. Jen tak dál.(28.12.2018)

Pri tomto dieli sa začnú o seriál zaujímať aj skalný fanúšikovia BB keď sa objavy na scéne jedna z nostalgických postav mexičanec Tuco, teda aspoň myslím že je z Mexica. Diel obsahuje ešte aj kus srandy, teda ako bonus. Tu by mala byť ešte dajaká veta ale nič moc ma nenapadá a chcem aby ten komentár vyzeral na oko atraktívnejšie tak musím tu napísať ešte nejaké pičoviny kurva blayd. Hodnotím kladne 4*(1.12.2019)

• Ozzy2

Saul je tak užvaněnej debil, že jsem si přál, aby ten mexickej primitiv zmáčkl kohoutek...To vysoký hodnocení nechápu, proti BB je to je ubohej, slaboučkej odvar.Prý se to rozjede, říkal mi syn, který viděl tři díly, také ho to nezaujalo, tak si dal půl roku odstup a byl nadšenej.Udělám to stejně.Taže odpad tomu zatím nedám, ale do těchto chvil to nic jiného není.Zbytečrnost, vezoucí se na hřbetě a 10 tříd lepšího BB.(15.1.2020)

"Dle té salsy na koberci mohu soudit mnohé. Ale pokud jsou mrtví, budu to brát ze zcela pozitivního hlediska a řeknu, že jsou oba na živu. Nikdo přeci nechce zaneřádit dům své babičky, že?" ... Návrat gurmána Tuca setsakra nadchl. První polovina je neutuchající adrenalinová jízda. Skladatel se taktéž zásadně hudebně inspiroval mistrem Morriconem a lze jej znát v každém jednotlivém tónu. Bravisimo!(7.9.2019)

"Ty jsi ten nejhorší právnik na světě." "Šetři dech, hele, ukecal jsem ti to z rozsudku smrti na šest měsíců." Druhá epizóda sa prekvapivo neuberala v tak humornom nádychu ako prvá a viac sa približovala atmosfére Breaking Bad. To všetko vďaka skvelej púštnej scéne, kde Saul aj s Tucom spoločne excelovali. Motivačných 5*, pretože chcem takýchto epizód v Better Call Saul vidieť viac.(2.3.2017)