Bingo (S01E07) (epizoda)

Arthur Albert

Dave Porter

Skip Macdonald

Scénografie:

Libbe Green (set dekoratér)

Kostýmy:

Jennifer Bryan

No ty vole, fakt jsem ráda, že jsem nešla na právnickou školu. Právnický kecy jsem poslouchala 47 minut a to mi stačilo na celej život. Koukám, že Netflix to zase chtěl co nejvíc protáhnout, tak tam dal miliardu keců a nudný právnický případy. Hodnocení: 6/10(5.10.2019)

3* za Mikea a jeho autíčko(26.2.2017)

Prvú sériu som kukol praktický naraz. Pozeral som ju cca týždeň bez komentovania. Moja aktuálna úloha je komentovať všetkých 10 dielov naraz aby som na môj profil pritiahol čo najviac bodov. Tvrdé ale pravdivé. No za frasa si nemôžem spomenúť čo sa tu vlastne dialo, ale z nejakého dôvodu som tu dal 4* asi ma to bavilo nič viac k tomu neviem. :D(1.12.2019)

Vyřešil případ Neda a Maude Flandersových, chvíli žil svůj sen, ale pro dobrou věc se ho vzdal. Trochu ukecanější díl, ale Mike aspoň předvedl jedno z jeho kouzel.(30.12.2018)

Díl, který se zabývá nudným právnickým případem. Jo je to pomalejší díl, a nic moc nedějící se, i tak je to pořád show, která dokáže udržet u obrazovky díky postavám a někdy dobrými scénami. Nejlepší část - bezesporu ta s Mikem, kde hledá peníze. Slabší 4*. Příště to chce něco zajímavějšího.(14.2.2020)