Možnost přivést zkorumpovanou firmu ke spravedlnosti způsobí, že Jimmy začne hledat důkazy. Chuck se znovu dostává do hry. (Netflix)

ALIENka_

Tak konečně nějakej zajímavej případ taky. Stejně ale doufám, že se to za chvíli rozjede do nějakejch pořádnejch sraček, aby to nezůstalo celou dobu jenom u případů s důchodcema. Máslo za 50 korun? COŽE?? Hodnocení: 8/10 ()

jedna_vrana

Aj napriek xx právnickým pojmom, z ktorých som rozumela akurát "vs." to bol diel plný inteligentného humoru a založený na dobrej dejovej línii. Tak predsa sa na tých starkých dá postaviť solídny prípad? ()

BROKEN_

Chuck je hrozně divná postava, takovou jsem ještě neviděl. Každopádně se jedná o díl, který má zajímavější případ a scény, které bavily, oproti předchozí epizodě. Jen by to chtělo na závěr série něco většího, tak jsem zvědav jestli tvůrci s něčím na závěr přijdou. :) ()

LachtanShows

Zpočátku dílu jsem byl trochu zmaten a do půlky se skoro až nudil, pak ale Jimmy přijde zase s tak neskutečnými troufalými nápady, jak dostát svých cílů, že jsem jak na trní, čím vším si mě dokáže získat během následujících 5 sezón. ()

0verseer

Hovorí sa, že z hovna bič neupletieš, ale tvorcovia tohto seriálu rovnako ako Saul, teda vlastne ešte James, to opäť dokázali. Z nevinnej zápletky s písaním závetí pre seniorov sa vykľubal mega prípad a Charles, ktorého som doposiaľ moc nemusel, sa konečne trochu spamätal. Prvá séria nám začína pekne vrcholiť. 9/10 ()

RichB972

'Jimmy' se znovu dostává na vedlejší dráhu. A ikdyž by se i tak mohlo jednat o solidní případ, stihne ho pohroma. Je to jen kupa smůly nebo už osud? 60%   Netflix, 4k UHD, původní znění s titulky ()

antolikopoli

BB malo jednú zásadnú chybu, kurvičku Skyler. (a aj tu jej podarenú sestru) Dúfam že jej miesto nenahradí Chuck, začína mi ta celá vec okolo neho mierne vadiť. Samozrejme nič veľké to nieje hodnotím celkom kladne 4*, som dobrý človek. ()