Pimento (S01E09) (epizoda)

 • USA

  Pimento

Krimi / Drama

USA, 2015, 47 min

Tvůrci:

Vince Gilligan

Režie:

Thomas Schnauz

Kamera:

Arthur Albert

Hudba:

Dave Porter

Střih:

Skip Macdonald

Scénografie:

Libbe Green (set dekoratér)

Kostýmy:

Jennifer Bryan
(další profese)
 • Rocky88
  ****

  Chci vidět Jimmyho, jak provádí svoji investigativní právničinu. Hádání se s bráchou, ať je to jakkoliv překvapivé a zajisté bude to mít vliv na jeho kariéru, není to, co od tohoto seriálu očekávám. Mike opět za jedna s hvězdou.(30.12.2018)

 • 0verseer
  *****

  Já na bráchu, brácha na mě. Tak v tomto prípade to tak úplne neplatilo a ja som zostal rovnako prekvapený ako Saul a.k.a James. Cítim v kostiach, že posledná časť série bude zlatým klincom do rakvy...(16.3.2017)

 • bart_
  *****

  Perfektní prolnutí obou dějových linek. Do popředí se dere i bratrská rozepře... Tragikomedie ve své nejskvostnější parádě.(11.9.2019)

 • ALIENka_
  ****

  Ten kabát podloženej alobalem, tak do prdele cože? To je prostě geniální. :D Taky je tu trochu Mika, kterej už mi taky začal sakra chybět. Hodnocení: 8/10(6.10.2019)

 • maruna0007
  *****

  Zasraná společnost HHM a zasraný Chuck. Prozatím nejlepší epizoda 1 série. Velice povedený díl, který má dobré zvraty, při kterých budete zírat na obrazovku, a budete si klást jedinou otázku - Proč? Jsem zvědavý na závěr 1 série, doufám, že Jimmy jim ukáže zač je toho loket. A poslední věc, kterou bych chtěl zmínit, je dějová linka s Mikem. Celá jeho část s Trevorem z GTA V, byla super, ale asi to moje nadšení může zato, že to byl Trevor! Tak jako v seriálu The Walking Dead, je super ho vidět. Doufám, že se ještě ukáže, byla by škoda ho nevyužít. :D(17.2.2020)