Pimento (S01E09) (epizoda)

Arthur Albert

Dave Porter

Skip Macdonald

Scénografie:

Libbe Green (set dekoratér)

Kostýmy:

Jennifer Bryan

Chci vidět Jimmyho, jak provádí svoji investigativní právničinu. Hádání se s bráchou, ať je to jakkoliv překvapivé a zajisté bude to mít vliv na jeho kariéru, není to, co od tohoto seriálu očekávám. Mike opět za jedna s hvězdou.(30.12.2018)

Já na bráchu, brácha na mě. Tak v tomto prípade to tak úplne neplatilo a ja som zostal rovnako prekvapený ako Saul a.k.a James. Cítim v kostiach, že posledná časť série bude zlatým klincom do rakvy...(16.3.2017)

Perfektní prolnutí obou dějových linek. Do popředí se dere i bratrská rozepře... Tragikomedie ve své nejskvostnější parádě.(11.9.2019)

Ten kabát podloženej alobalem, tak do prdele cože? To je prostě geniální. :D Taky je tu trochu Mika, kterej už mi taky začal sakra chybět. Hodnocení: 8/10(6.10.2019)

Zasraná společnost HHM a zasraný Chuck. Prozatím nejlepší epizoda 1 série. Velice povedený díl, který má dobré zvraty, při kterých budete zírat na obrazovku, a budete si klást jedinou otázku - Proč? Jsem zvědavý na závěr 1 série, doufám, že Jimmy jim ukáže zač je toho loket. A poslední věc, kterou bych chtěl zmínit, je dějová linka s Mikem. Celá jeho část s Trevorem z GTA V, byla super, ale asi to moje nadšení může zato, že to byl Trevor! Tak jako v seriálu The Walking Dead, je super ho vidět. Doufám, že se ještě ukáže, byla by škoda ho nevyužít. :D(17.2.2020)