Tvůrci mají vlastní styl. S Breaking Bad všem vytřeli zrak a nyní pokračují v nastoleném trendu. S druhou sérií jsem byl o více spokojen než s první, přičemž se opět střídaly skvělé díly s těmi nudnými. Jenže ono se na to vesměs tak skvěle kouká, i když nedojde k žádnému velkému zvratu. Když Kim s Jimmym dělají malé podvůdky, i když Mike na poslední chvíli nezmáčkne spoušť, pořád z toho mrazí. Věřím, že ve třetí sérii už do toho šlápnou naplno...9/10(13.5.2016)

"Are you in trouble? Gimme Jimmy!" ... Tady jednoduše nelze o ničem polemizovat. Tam kde první série bezchybně uzavřela svoji kapitolu, ta druhá svižně navazuje v tom samém bodě a rozvětvuje nejen dané dějové linie ale i vyhlazuje drobné nedostatky. Úvod hraje primárně na úsměvnou, ba přímo relaxační notu - za což jsem vskutku rád. Bobík si užívá každou sekundu svého grandiózního velekoncertu a divák si u této nesmírně sympatické veselohry hoví s ním. Nejenže se zde prozatím nejslibněji projevila Jimmyho teatrální excentrická povaha, neboť mistr Ehrmantraut zde taktéž skvostně sklízí ovoce. Esteticky dechberoucí kamerové záběry (úzce podobné z Mr. Robota) v každé druhé scéně jsou na BCS fakticky nezvyklé, leč nehorázně sexy. Závěr poměrně snadno předvídatelný, přesto je tak instantně napínavý jak kšandy, že z něj doslova mrazí v zádech. Efekt eruptivního dějového vyhrocení, všem známé z BrBa, se značně začíná projevovat i zde. A z komediálně odlehčeného právnického dramatu okořeněné o pár žoldáckých misích dědečka Michaela, se rázem nevyhnutelně stává bezútěšná fraška. Tady okrem nelze nic vytknout natožpak dodat. Kubík aka Saul extravagantně skáče z problému do problému, a na závěr se s grácií hlavou vrhl do kotelu plného sraček. Gracias, Vincento! Verdikt: 90%(26.9.2019)

Antická tragédie televizních rozměrů a zároveň komorní dialogové drama, v němž se Vince Gilligan pomalu přibližuje vrcholným sezónám Perníkového táty. Dialogové výměny mezi Bobem Odenkirkem a jeho filmovým bratrem Michaelem McKeanem patří mezi právoplatné vrcholy loňské quality TV – Volejte Saulovi ale i nadále v druhé sezóně zůstává sice žánrově odlišným (právnické drama/černá komedie/rodinné drama), nicméně stejně komplexním zachycením rozkladu osobnosti jako v případě Waltera Whitea, na který je radost pohledět.(15.1.2017)

Některé díly byly místy hluché a poměrně bez náplně (ale v žádném případě se NEDÁ říct, že bych se nudil), některé díly byly přímo jako z nebes (konkrétně máme všichni na mysli epizodu Nailed). Postavy jednoznačně pokročily - Jimmy se veeeelmi pomalinku stává Saulem a Mike tím neskutečným badassákem jakým byl v BrBa. V dalších sériích se ovšem ještě musíme dozvědět pár takových "drobností". Co se stane z Hectorem, jak to dopadne s Kim a Chuckem. Určitě se bude na co dívat.(31.8.2017)

Po nemastné neslané první sérii se tvůrci opět dostávají do formy a stejně jako v BB koření svoje dílko v dokonale vyvážených dávkách. Saulův příběh mě teď už chytnul naplno a oceňuji, že jsme se opět dočkali dokonale promyšlených nečernobílých postav a divák si rozhodně nemůže stěžovat, že by příběh byl předvídatelný. Předvídat se tady dá jedině to, že známé postavy nemůžou umřít.:-)) Pro mě osobně je velmi zajímavý vztah Chucka a Jimiho a jsem zvědavá, proč Chuck na bráchu tak strašně žárlí a nenávidí ho. Přitom ten k němu svým zvláštním způsobem vzhlíží jako ke svatému obrázku.(9.1.2018)

• - Jimmy (Bob Odenkirk) se setká v baru s člověkem jménem Ken Wins (Kyle Bornheimer). S touto postavou se setká i Walter White (Bryan Cranston) v epizodě seriálu Perníkový Táta (od r. 2008) s názvem Muž s rakovinou (2008). Nejdříve na parkovišti, kde mu Ken drze zaparkuje na jeho místě a později na benzínce, kde mu Walter oplatí jeho drzost tím, že mu stěrkou na mytí oken vyzkratuje autobaterii a tím mu zničí auto. (Zek)