Mike sjednává dohodu, aby se pravda nedostala na povrch. Jimmy pracuje na ospravedlnění výstředního klienta. (AMC Czech)

Rocky88

Na tohle se celou dobu těším. Jimmy obhajuje zločince (v tomto případě i pořádnýho ňoumu), třešničkou na dortu je jím vymyšlená úchylka. Mike zase jednou skoncuje s problémy. Výborný díl. ()

jedna_vrana

„Takže je všetko v poriadku?“ „Áno, v najlepšom. Áno, hoci, je tu jeden maličký detail.“ „Aký detail?“ „Budete musieť natočiť video.“ A celú frašku Jimmy naozaj aj zrealizuje. Výborný výkon na polícii. Aj keď ho zaň Kim poriadne zjazdí. ()

PaTeXx

Teprve druhý díl a už vím, že série bude famozní (samozřejmě pouze v případě, že bude takhle pokračovat). Prolínání příběhů dvou hlavních postav, Jimmyho vykecávání z problému svého klienta a Mikovo vyřešení zapeklité situace. To všechno si zaslouží aplaus. ()

Ant_Envoy

Celý seriál mi přijde tak nějak...vyždímaný. Saul je dobrý, jako vedlejší postava, ale hlavní pointu táhne trochu ztěžka. Nicméně tenhle díl a koláčová úchylka (+ sedmička vína) vytvořili dokonalou komediální souhru. Na úroveň Breking bad, se Saul asi nedostane, ale za tenhle díl ***** oprávněně. ()

antolikopoli

Ďalších 47 minút pri ktorých som sa prakticky len bavil. Tvorcom sa fakt podarilo vyobraziť pomerne častú životnú situáciu keď "genius" zakopne o kameň a krásne si rozjebe hubu a zlomí nosnú kosť. Lepšie by už bolo len keby z toho ten okuliarnatý kár nevykľučkoval tak ľahko. Určite 5*. ()

mourek10100

To jak to natáčejí snad může projít jen těm dvou obvyklým podezřelým. Tak autorskou tvorbu v televizi aby člověk pohledal. Super. Jimovi s Kim fandim, ale něco mi řiká, že jim to dlouho nevydrží. Mike je pořád super, ale bojim se, že na něm bude v příštích sériích vidět, že je starší než v Breaking Bad. ()