Jimmy se cítí pohodlně na dobře známém místě. Kim dostává životní příležitost. Mike je pod velkým tlakem, když je v nebezpečí to, co je mu nejdražší. (AMC Czech)

ALIENka_

Jo do píči konečně se děje něco zajímavýho, ty důchodci už mi fakt lezli na mozek. Kim a Jimmy to zase spolu dali dohromady, Mike je drsňák jako sviňa, a jak řekl drogovej děda v restauraci kdesi v Albuquerque, má pořádný železný koule. I když má teda trochu třesavku, ale kdy ta Mika zastavila že? Hodnocení: 7/10 ()

BROKEN_

Hodně kecacý díl, ve kterém dostala největší prostor Kim, a s ní je to celkem nuda. Kdo to ale zachraňuje, je Mike. Scéna kdy se objeví dvojčata Leonel a Marco..... přiznám se, že se mi zastavilo srdce. Ta scéna byla TOP! A to stejný scéna v restauraci, kde byl s dvojčaty i Hector Salamanca. To bylo super. Zbytek byl horší. :) ()

LachtanShows

Postava Kim mě baví dost, ale ve druhé sérii Jimmyho hodně zastiňuje Mike. Nebýt jeho, tak se k Better Call Saul hodně přemlouvám, byť jsem byl nalákán stejně jako kdysi u slavnějšího sequelu, že se vše teprve rozjede. ()

PaTeXx

Mike na tom teď není úplně nejlíp, Salamancovi ho jen tak nenechají udělat něco co by jim ublížilo, proto je teď jeho jediný "spolupracovník" Mando. S těmato dvěma si ještě užijeme. ()

antolikopoli

Dobre, dá sa povedať že seriál sa začal uberať tým správnym smerom. Ale všetko sa samozrejme deje pomaličky ofc, tak napríklad oceňujem mierny nárast akcie, ktorý by som rozhodne prežil aj v silnejšom prúde. Dávam 4* za kurí krok vpred . ()

mourek10100

Hodně super díl. Kim mě strašně baví a moc jí to přeju, Saul úplně nevim jestli se má dobře, ale už si vyřešil svoji přihrádku na kelímek, tak snad ok. A potěšili mě dvojčata-zabijáci, ti jsou celkem cool. Vůbec si to Mike celkem zavařil, zavřou ho tedy? Nebo ho z toho Jimmy/Saul vyseká? Zřejmě nás přesně takové finále čeká. ()