Mabel (S03E01) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2017, 52 min

Tvůrci:

Vince Gilligan

Režie:

Vince Gilligan

Kamera:

Marshall Adams

Hudba:

Dave Porter

Střih:

Skip Macdonald

Scénografie:

Michael Novotny
(další profese)
 • Rocky88
  ****

  Chuck dal najevo, že nahrávku hodlá použít, což dává v předzvěst, že se zřejmě blíží přejmenování na Saula. Mike se po malém zaváhání opět dostává na koně. Rozjezd dobrý, ale chce to Jimmyho vyčůrané triky, jinak je to jen na Mikovi.(3.1.2019)

 • micle21
  ****

  Na návrat jsem se těšil, díl mě zas nestrhnul a než jsem si přečetl dojmy, tak jsem furt tápal, co to tam Mike furt hledá, jelikož jsem souvislosti z druhé řády trošku pozapomněl, ale úplně jsem se taky neztrácel, uvidíme co bude dál.(16.4.2017)

 • PaTeXx
  ****

  Komentář obsahuje spoilery! Co se týče Jimmyho části, tak se děj vlastně nikam neposunul (pokud pomineme, že Ernesto zaslechl část nahrávky, což samozřejmě bude hrát nějakou roli v pozdější fázi), naopak Mike svým plánem (který mu jako vždycky vyjde) se dostal zase o krok přede všechny.(7.9.2017)

 • Coleator
  **

  Největším problémem je, že Better Call Saul nemá pořádný spád a obsahuje strašně scén, ve kterých se skoro nic neděje... Všichni čekáme, až se děj víc stočí k původnímu Breaking Bad, ale začínám se bát, aby to tvůrci tímhle tempem vůbec stihli...(22.4.2017)

 • Kaceris
  ****

  Tak začiatok série celkom vpohode, len prvému dielu by neuškodila trošku dlhšia stopáž :)(11.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace