Mabel (S03E01) (epizoda)

 • USA

  Mabel

Krimi / Drama

USA, 2017, 52 min

Tvůrci:

Vince Gilligan

Režie:

Vince Gilligan

Kamera:

Marshall Adams

Hudba:

Dave Porter

Střih:

Skip Macdonald

Scénografie:

Michael Novotny, Cindy Coburn (set dekoratér)
(další profese)
 • ALIENka_
  ***

  Tak koukám, že drama z konce druhý série bylo úspěšně spláchnutý do hajzlu a v týhle epizodě se stalo jenom.. vlastně vůbec nic. :D Prakticky celej díl se koukám na Mika, jak dělá bůh ví co a u toho hraje strašně vážná dramatická hudba, ale nic z toho nakonec kurva nevznikne, Mike odjede někam do prdele s napíchnutým autem a to je vlastně všechno, co se tady za celou epizodu stalo. Hodnocení: 5/10(27.2.2020)

 • maruna0007
  ****

  Vždycky se nejvíce těším na úvod nové série, jelikož v první epizodě dostaneme pasáž, která se odehrává po Breaking Bad a sledujeme Saula co přesně dělá. No a při té pasáži mi málem ukápla slza. Ta část kdy řekne " sežeň si právníka", byla velmi silná. Saul má zkrátka po Breaking Bad těžký život, ale zato co dělal, se mu možná někteří nemůžou divit. Mě ho je ale líto. Vince Gilligan zreříroval úvodní epizodu, a strašně se mi líbili ty nápadité kamerové záběry. Jinak se ale díl nese v pomalejším tempu, který hlavně staví základy pro celou třetí sérii. Jsem zvědavý kam to povede. Bude to rozhodně zajímavé. :)(3.6.2020)

 • Coleator
  **

  Největším problémem je, že Better Call Saul nemá pořádný spád a obsahuje strašně scén, ve kterých se skoro nic neděje... Všichni čekáme, až se děj víc stočí k původnímu Breaking Bad, ale začínám se bát, aby to tvůrci tímhle tempem vůbec stihli...(22.4.2017)

 • antolikopoli
  ****

  Pilotný diel dúfajme že kvalitnejšej série ako bola ta predchádzajúca. Bude to ťažké, celé je to celkom dojebané a popravde keby nebolo toho rozhodnutia že musím každý diel okomentovať tak sa nato vyjebem už dávno. Ešte je tu jedna vec ktorá má drží pri obrazovke na ktorej beží ten výtvor. Stále tajné dúfam že príde Guss alebo dakto z BB a dá to tomu celému šťavu. Úprimne hodnotenie je 3,5 ale za Mika 4*(8.12.2019)

 • bart_
  ****

  Úvod při Sugar Town od Nancy Sinatrové je tak geniální, že to jednoduše musí být pravda. Z odlišného úhlu pohledu je vše při starém. Klasická otvíračka...(30.9.2019)