Mabel (S03E01) (epizoda)

Dave Porter

Skip Macdonald

Scénografie:

Michael Novotny

Chuck dal najevo, že nahrávku hodlá použít, což dává v předzvěst, že se zřejmě blíží přejmenování na Saula. Mike se po malém zaváhání opět dostává na koně. Rozjezd dobrý, ale chce to Jimmyho vyčůrané triky, jinak je to jen na Mikovi.(3.1.2019)

Na návrat jsem se těšil, díl mě zas nestrhnul a než jsem si přečetl dojmy, tak jsem furt tápal, co to tam Mike furt hledá, jelikož jsem souvislosti z druhé řády trošku pozapomněl, ale úplně jsem se taky neztrácel, uvidíme co bude dál.(16.4.2017)

Komentář obsahuje spoilery! Co se týče Jimmyho části, tak se děj vlastně nikam neposunul (pokud pomineme, že Ernesto zaslechl část nahrávky, což samozřejmě bude hrát nějakou roli v pozdější fázi), naopak Mike svým plánem (který mu jako vždycky vyjde) se dostal zase o krok přede všechny.(7.9.2017)

• Coleator

Největším problémem je, že Better Call Saul nemá pořádný spád a obsahuje strašně scén, ve kterých se skoro nic neděje... Všichni čekáme, až se děj víc stočí k původnímu Breaking Bad, ale začínám se bát, aby to tvůrci tímhle tempem vůbec stihli...(22.4.2017)

Tak začiatok série celkom vpohode, len prvému dielu by neuškodila trošku dlhšia stopáž :)(11.4.2017)