Utopené náklady (S03E03) (epizoda)

Sunk Costs

Krimi / Drama

USA, 2017, 46 min

Jimmy to má momentálně pěkně na kahánku. Mike se poprvé setkává s Gusem. Myslím, že nám tenhle díl naznačil, že se již brzy dočkáme nové identity Jimmyho - Saul Goodman!(4.6.2020)

Znovu vyčůraný Chuck, temperamentní Jimmy a Mikova první práce pro Gustava. Zároveň je to předehra pro následující soud. Přihořívá.(3.1.2019)

Sakra tady se to docela blíží už němýmu filmu. Pokaždý, když je na scéně Mike, můžete očekávat příjemný ASMR na uspání, protože fakt neuslyšíte jedinýho slova. Každopádně Mike se nejspíš rozhodl, že sundá celej kartel jednoho po druhým, no hodně štěstí, to dá asi hodně práce, ale vypadá to, že Mike má hodně času, což mě trochu děsí, protože jestli budu tohle sledovat celou sérii, tak asi brzo odpadnu do říše snů. Hodnocení: 7/10(28.2.2020)

Jakožto obrovský fanoušek vězeňských dramat jsem mírně zklamán ohledně jistého ignorování Jimmyho bručení za mřížemi, jelikož by se dozajista jednalo o téma s velkým potenciálem, leč se nedá nic dělat - kéž by, kéž by, sliby, chyby... Osvěta zázemí Breaking Bad mimochodem stále pokračuje s plnou dávkou nefalšované grácie.(30.9.2019)

Čekal jsem masakr a on to na ně takhle narafičil. Občas mi to akčnější pojetí BB chybí..(3.5.2017)