Jimmy se snaží vyjít s penězi, Kim zápasí se špatným svědomím a Nacho se snaží bývalého dodavatele zatáhnout do svého plánu jak dostat Hectora. (Netflix)

ALIENka_

Koukám, že by tady všichni potřebovali aspoň jeden day off, snad krom Mika teda, ale toho by nerozhodila ani ranní sračka. Kim začíná ztrácet nervy, a co hůř, začíná přemejšlet, jestli byl Chuck fakt takovej zmrd (byl). Ovšem Jimmy, ten podává nadlidský výkony - stíhat uklízet pod mostem a ještě k tomu natáčet reklamy, který vlastně nikdo nechce a každej si to nakonec rozmyslí to chce velkou dávku trpělivosti. A ještě k tomu ten Oscarovej výkon na konci - musím přiznat, že jsem mu ty slzy dobrou dobu věřila. Když mu jeho brácha posral život, proč mu ho neposrat taky že? :D Hodnocení: 8/10 ()

Rocky88

Zajímavější byla část točící se okolo Mika a jeho dobrosrdečnosti, a nakonec i dáním dobré rady Nachovi. Jimmy byl u odpadků vtipný, u režírování rázný a zoufalý, na konci vyčůraný. ()

jedna_vrana

Jimmy sa snaží udržať nad vodou, robí dokonca smiešne kroky, aby si zabezpečil príjem. Presviedča ľudí, aby natočili hlúpe a nezmyselné reklamy. Mike sa pravdepodobne vracia k problému so Salamancom. A nakoniec Jimmy predvedie v poisťovni herecký výkon, ktorý môže znamenať len jedno - opäť niečo chystá. ()