Pád (S03E09) (epizoda)

Fall

Krimi / Drama

USA, 2017, 49 min

Jimmy mě překvapil, že si za oběť svých plánů vybral i starou babču. Kim je zas obětí svého přepracování. A Chuck chce tentokrát vyjebat s HHM. Poslední díl bude opět nadupaný.(5.1.2019)

Nech sa páči najlepší diel seriálu, teda aspoň zatiaľ. Hneď na úvod ma pobavil neskutočne jednoduchý ale zato trefný vtip orientovaný na starších ľudí inak známych ako dôchodcovia. Nič proti nim samozrejme. Hromada noviniek a vyvrcholení plánov ktoré sa v ušlých epizódach budovali. Už sa teším na finále štvrtej série a očakávam podobnú úroveň. 5*(12.12.2019)

Co to sakra bylo? Kim to pěkně odnesla (bude mít krvácení do mozku?). A nečekal bych, že Jimmy zajde až tak daleko. No hodně zajímavé. Jsem zvědav, jestli to Nacho odskáče, ale podle mě jeden z nich ano.(20.6.2017)

Všechny zúčastněné postavy vynaložily veškeré své úsilí k dosažení jejich stanovených cílů, přičemž Kim se nachází v kriticky nezáviděníhodné situaci. A kladná diskuze nad Nachovým osudem je poměrně nejistá. Nelítostné východisko k samotnému finále je doslova otevřené dokořán... Mimochodem: Lydiina pověstná a velice osvědčená aktivita pití divácké krve opětovně pokračuje bez jakýchkoliv zábran.... "If that's all you think he is, only drug dealer, then you don't even know the true Gustavo Fring."(10.10.2019)

A kurva já to tušila, hned mi bylo jasný, že po minulý optimistický epizodě plný úspěchů spadnou hodně brzo sračky do větráku. No a že je těch sraček hodně. Jimmy se pomalu ale jistě mění v Saula Goodmana, pro prachy nechá šikanovat i starou babču - no ty vole, teď fakt nevím, jestli je větší zmrd Chuck nebo Jimmy. :D Na Kim její osud čekal už dlouho, ta si toho na sebe vzala fakt dost a utáhnout to všechno sama to byl nadlidskej úkol už od začátku. No a Chuck nám tu žaluje HHM. Takhle se to snad nevyhrotilo za celej seriál. Všichni jsou víceméně v píči. Hodnocení: 9/10(1.3.2020)

• - Ve scéně, kde Saul/Jimmy (Bob Odenkirk) „trénuje“ v obchodním domě, lze nad vchodem do jednoho z obchodů vidět název „Crazy 8“. Jedná se o narážku na postavu „Krazy-8“, která se objevila v první sérii seriálu Perníkový táta (od r. 2008). (Stibak)