Lantern (S03E10) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2017, 56 min

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

// Bye, Chuck. Fuck you, Chuck. Konečně. Mimochodem, ne, že by třetí série BCS nebyla zatím tou nejlepší, ale pořád nemám pocit, že by se v tom seriálu něco zásadního přihodilo. Narozdíl třeba od Breaking Bad, které bylo taky pomalé, ale ve třetí řadě už rozhodně pár "holy shit" momentů scenáristé láskyplně naservírovali. Tady nic. Proč.(24.8.2017)

Absence Mika, míň interakce vně kartelu, než jsem čekal, moc Kim. Ale Jimmy udělal dobrou věc (teď už asi nemá smysl používat jméno McGill) a Chuck udělal na konci světu laskavost. Proto přidávám hvězdu, jinak bylo "season finale" poněkud slabšího rázu.(5.1.2019)

Finále bez Mikea? No zvláštní. Jinak takové pohodové, ale fakt to chce ještě tu jednu sérii, pár střípků přecijen ještě chybí, nebo naopak přebývá (Kim, Nacho)(24.6.2017)

Ach Chucku...(24.6.2017)

Hvězdičku navíc dávám za konec, který zachránil nudnou epizodu, která se nezapíše mezi ty nejlepší.(15.10.2017)

”Hey... I don't want to hurt your feelings, but the truth is, you've never mattered all that much to me.” Ďalšia finálová časť, ktorá ma opäť utvrdila v tom, že zakončenia série tvorcovi tak úplne nejdú. Niežeby to bolo zlé, každopádne tomu chýbalo trochu viac šťavy. Akoby všetky tromfy z rukávu vytiahol Vince už v predchádzajúcich epizódach. Mike je hlavný akčný prvok a pokiaľ sa nedostane na scénu ani na okamih, nebude to epizóde seriálu nikdy klapať úplne na sto percent. Áno, na Hectora už tentokrát skutočne došlo a áno, záver s Chuckom môžme považovať za prekvapenie, ale inak sme toho zas až tak moc nevideli...(30.11.2018)

Závěr již nebyl tak našlapaný jako některé předchozí epizody, ale stále vysoká kvalita. Jsem zvědavý jak příběh bude pokračovat.(21.6.2017)

• ence09

Finále o tom, jak Chuck má půlku dílu epileptickej záchvat, čekal jsem nějakou větší akcí mezi kartelema.(29.6.2017)