Lucerna (S03E10) (epizoda)

 • USA

  Lantern

Krimi / Drama

USA, 2017, 56 min

 • maruna0007
  *****

  Vidět jak Gus zachraňuje Hectora bylo zvláštní, ale zároveň super. Jimmy konečně narazil, a už nebude využívat babičky. Chuck nám umře? No, jestli to bude takovým způsobem, tak to bylo celkem slabé, ale i přesto budu rád, když se téhle postavy zbaví, už mi leze na mozek sledovat, jeho psychickou poruchu, kdy nesmí být blízko elektřiny..... hrozný. :/(9.7.2020)

 • dO_od
  ****

  // Bye, Chuck. Fuck you, Chuck. Konečně. Mimochodem, ne, že by třetí série BCS nebyla zatím tou nejlepší, ale pořád nemám pocit, že by se v tom seriálu něco zásadního přihodilo. Narozdíl třeba od Breaking Bad, které bylo taky pomalé, ale ve třetí řadě už rozhodně pár "holy shit" momentů scenáristé láskyplně naservírovali. Tady nic. Proč.(24.8.2017)

 • ALIENka_
  *****

  Tak až budu mít někdy v budoucnu chuť chytit depresi, aspoň už vím, na co se podívat. Pěkně melancholická epizoda, a kurva dobrej konec, ke kterýmu pěkně směřovala celá série. Chuck už je totálně v píči, vždycky to byl trochu cvok, pak měl lepší chvilku a už to vypadalo, jako že se mu vrátilo duševní zdraví, než ho navštívil Jimmy a Chuck se z toho podpálil. Sakra Jimmy to fakt myslel vážně, když řekl, že umí věci jenom kurvit... že to ale dojde až k podpálení, to jsem teda netušila. A důchodci jsou spokojený, přecejenom je Jimmy ještě pořád dobrák od kosti. Stejně jako Kim, která si konečně dala day off. Hodnocení: 10/10(6.3.2020)

 • bart_
  *****

  "I'm not good at building shit, y'know... I'm excellent at tearing it down." ... Špičkový závěr třetí série, k němuž prostě nelze nic dodat. Nevkusně pomalý co se týká tempa, zato emocionálně působivější co se týká samotného závěru. Excelente!(10.10.2019)

 • 0verseer
  ****

  ”Hey... I don't want to hurt your feelings, but the truth is, you've never mattered all that much to me.” Ďalšia finálová časť, ktorá ma opäť utvrdila v tom, že zakončenia série tvorcovi tak úplne nejdú. Niežeby to bolo zlé, každopádne tomu chýbalo trochu viac šťavy. Akoby všetky tromfy z rukávu vytiahol Vince už v predchádzajúcich epizódach. Mike je hlavný akčný prvok a pokiaľ sa nedostane na scénu ani na okamih, nebude to epizóde seriálu nikdy klapať úplne na sto percent. Áno, na Hectora už tentokrát skutočne došlo a áno, záver s Chuckom môžme považovať za prekvapenie, ale inak sme toho zas až tak moc nevideli...(30.11.2018)