Dýchej (S04E02) (epizoda)

Breathe

Krimi / Drama

USA, 2018, 46 min

Ještě, že to na konci zachránil Gus Fring a jeho kuřata s kurva stylovým přepadením. Zase se tady totiž stalo úplný hovno, a tentokrát to byl fakt rekord. Jimmy si hledá práci, když ji najde, tak jim nevezme, protože... důvody. A se svým kámošem plánuje loupež nějaký drahý vzácný figurky, kterou viděl v kanclu u cápka na pohovoru. Kdyby tu práci vzal bylo by to rozhodně jednodušší, ale tak dobře no. Zbytek seriálu očekávám z vězení. :D Hodnocení: 6/10(8.3.2020)

Epizodu od epizody jsme blíž k současnosti a přesně díky tomu mě tenhle díl víc než potěšil. Ale o to víc mě mrzí, že se pomalu ale jistě blížíme ke konci. Každopádně parádní epizoda se závěrem jaký dokáže udělat jen Gilligan. Takhle by to šlo. "From now on... YOU. ARE. MINE."(2.9.2018)

Efekt hodnocení plného počtu zapříčinil jako vždy typicky Gilliganovský mindblowing konec... "I know what you've done. Do you understand what I'm telling you? You. Are. Mine."(10.10.2019)

Jimmy tu hledá novou práci, a když je mu po jeho excelentním pitchi nabídnuta práce rovnou po prvním pohovoru, urazí své potenciální nadřízené a odejde. Rhea Seehorn po nejlepším hereckém výkonu své kariéry zase zaráží Howarda z výšin do podzemí. Jinak se zbytek dílů točí okolo drog a hodně to tu připomíná Breaking Bad, což je samozřejmě velké plus.(6.1.2019)

Už to dost připomíná Breaking Bad..Díky bohu.(18.8.2018)