Rozmluva (S04E04) (epizoda)

Talk

Krimi / Drama

USA, 2018, 47 min

Podobné jako předchozí díl. Spousta kartelu, víc Mika na úkor Jimmyho (což samozřejmě vůbec nevadí). Jednoznačně za plnou palbu.(6.1.2019)

Záver a menšia prestrelka sú jedinými highlightami tejto epizódy. Nadpriemerných 5 minút je však z celkovej trištvrte hodiny pekelne málo. Snáď sa Vince v ďalšom priebehu opäť pochlapí a nakopne seriál, tak aby som ho nemusel odsunúť na vedľajšiu koľaj...(22.2.2019)

konec byl hodně cool. Ale tempo je teď už prostě moc pomalé.(14.9.2018)

Na pět hvězd to ještě není, ale zlepšuje se to víc a víc. Nemůžu se dočkat, s jakým twistem nám zase Gilligan vyrve koule.(3.9.2018)

Tak na to, že je už čtvrtá série se pořád příběh moc nikam neposouvá, vlastně se nic moc přelomovýho za celý čtyři série nestalo. Tak akorát umřel Chuck a to je všechno. Už bych ocenila nějakej posun, ale zase úplně pičovat nemůžu, jelikož přestřelku a totální vymazání celýho gangu z povrchu zemskýho bratry Salamancovými (což jsou totální vraždící mad lads, pokud jste si ještě nestačili všimnout), jsem si velice užila. Jimmy si našel práci - to by mě zajímalo, jak dlouho mu vydrží. Hodnocení: 7/10(13.3.2020)