Coushatta (S04E08) (epizoda)

 • USA

  Coushatta

Krimi / Drama

USA, 2018, 53 min

 • micle21
  *****

  Jimmy to měl opět parádně promyšlené, nemohl jsme vyjít z údivu..(9.10.2018)

 • Mafiapau

  Nějak jsem nepochopil kdo byl ten chlap na konci? Jinak, teď opravdu nevím, co si mám myslet o Kim, tuhle sérii je hrozně divná a vůbec nevím co se jí honí hlavou.(4.10.2018)

 • ALIENka_
  ****

  Sakra Jimmy a Kim spolu jsou prostě naprosto úžasný. Kim už se taky zalíbilo dělat věci podvodem, takže očekávám nějakou pořádnou právnickou akcičku Jimmyho s Kim. No a případ Huella byl prdel jak svině - Huell jako hrdina farnosti, co zachránil důchodce z hořícího kostela, no to mě poser. Jestli Jimmy a Kim takhle budou spolupracovat furt, tak to bude pěkně neporazitelná dvojka a kurva se na to těším. Nu a jít s Němcema do bordelu byl možná dobrej nápad, jak jim trochu zklidnit libido, ale to riziko, že jeden z nich řekne něco o Gusově super tajným plánu a posere celej plán.. Naštěstí prozatím krize zažehnána a můžou vesele kopat dál. Hodnocení: 8/10(15.3.2020)

 • Rocky88
  *****

  Z tohoto dílu jsem uchcával. Huell v baptistickym hábitu? Jimmy v roli pátera z Luisiany? Dokonalé! Mika tu tentokrát bylo míň, každopádně riziko s frickama se začíná přiostřovat. Kuchaříček na konci asi bylo překvapení pro všechny.(8.1.2019)

 • bart_
  *****

  Podvodníčkovství nejukrutnějšího rázu se vyvíjí nejvíce jasným a příznivým směrem. Jen tak dále...(10.10.2019)

 • - V epizodě jsou viděny webové stránky na pomoc Huella Babineauxa (Lavell Crawford). Tyto stránky skutečně existují. Stačí zadat do internetového prohlížeče www.freewill-baptistchurch.com. Najdete tam i telefonní číslo na pastora. Když mu zavoláte (předvolba +1), odpoví vám hlasová schránka, která odkazuje přímo na tento díl. Můžete si jí poslechnout zde. (HonzysKISS)