Wiedersehen (S04E09) (epizoda)

Wiedersehen

Krimi / Drama

USA, 2018, 54 min

CBS obecně není tak příběhově zajímavý jako Breaking Bad. Ale bože, je to TAK dobře natočený! Ano, jsou tu slabší díly, ale tohle byl zrovna jeden z nejvíc nejlepších zatím. Jimmy trošku ve sračkách, Kim v plný síle, jejich skvělej rozhovor na konci dílu, Mike před průšvihem – báječná cestička k poslednímu dílu. Těším se jak pes.(24.6.2020)

A do prdele, je to tady, sračky padaj do větráku závratnou rychlostí a konec série se blíží, to bude grandiózní finále (teda aspoň doufám, jinak budu opravdu velice nasrána). Jimmyho porota odkopla s tím, že nezněl upřímně (no co si budem, zní Jimmy někdy upřímně? :D), takže hurá zase rok prodával mobily v CC Mobile. Hádka s Kim skvělá, i když jsem se teda řádně lekla, že od sebe zdrhnou, a už tohle skvělý právnický duo nikdy neuvidím. Za Gusem zaskakuje nová hrozba v podobě dalšího Salamancy (sakra, kde se pořád berou?), kterej má sice charakter jako každej druhej záporák, ale což, vypadá jako fajn cápek, co zřejmě brzo spustí na hlavu Guse pořádnej tok sraček, a to si rozhodně ujít nenechám. A hlavní německej inženýr zdrhnul zpátky dom. No to nám to pěkně začíná. Hodnocení: 8/10(15.3.2020)

první půlka za tři, druhá za 4. Konec suprovej.(13.10.2018)

Část s výměnou plánů byla vtipná, Jimmy je neskutečnej vocas. Pak už ale jeho plány na získání licence tak nevyšly a vše se mu sesypalo jak domeček z karet. A že Mikovi zdrhne krauteater? Docela překvápko.(9.1.2019)

Nesmírně elegantní a geniální herecká gestikulace Giancarla Esposita se pohybuje na vzorné úrovni prvotřídního učebnicového příkladu ztvárnění záporáka. No a závěrečná vzájemná argumentační výměna - k tomu nemám slova.... "Oh, sure! Kick a man when he's down!" "Jimmy, you're always down."(10.10.2019)