O 50 % míň (S05E02) (epizoda)

50% Off

Krimi / Drama

USA, 2020, 45 min

Tak už to vypadá, že se někam posouváme. Jimmy (nebo mám začít říkat Saul? Na to si teď už nezvyknu saakra) se zaplétá do trochu zapeklitýho případu s kartelem, ale jinak si tu právničinu řádně užívá. Asi mě nikdy neomrzí koukat, jak si tak vesele vykračuje v tom nejvíc provokativním obleku na trhu s tím pobaveným úšklebkem vstříc novýmu dobrodružství. :D Nevím, co teda znamenal ten Mikův výbuch, ale budiž, třeba momentální PTSD, i když to k věčně klidnýmu Mikovi vůbec nesedí. Hodnocení: 7/10(16.3.2020)

8/10(28.2.2020)

Nějak mě teď neoslovila Saulova linka. Výtah sice dobrý, ale to je tak vše. Každopádně s Vargou si určitě budou mít co říct. Tím jsem si jistý.(4.4.2020)

Klasické výplňové leporelo jež kooperuje za pomoci báze mistrovského scénáře, který ovšem víceméně demaskuje další rozmanité preference postav - Mikeova malebná linka s vnučkou byla pochopitelně nejpůsobivější, Hectorova jakbysmet.(26.2.2020)

Inu místy to začíná být odfláknutý a divný, třeba scéna Mike/vnučka. A taky hloupý, policejní zásah přičemž policajti hlídají jen přední vchod, navíc jsou všichni hluchý.(29.2.2020)