Jimmy zadá svému videotýmu prácičku, která má pokazit pověst Mesa Verde, ale Kim začne mít pochybnosti. Mike nastraží past na Lala. (Netflix)

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vynikající práce se scénářem, Jimmy konečně pustil svého pana Hydea ze řetězu a předvedl koncert, jenž se řadí mezi nejlepší scény seriálu. Finále zákonitě vyvolává ještě více otázek než odpovědí ohledně Kim a jejího vztahu s Jimmym jenž se rozpadá a zároveň ještě více prohlubuje, což dostává fanoušky Breaking Bad do příběhových rozpaků. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ta neustále recyklovaná akumulace vztahové eskalace mezi Jimym a Kim mě už fakticky přestává bavit. Nejvýznačnější diváckou pozornost tak získává vedlejší Mikeova investigativní linka. Jinak se mimochodem jedná o prvotřídní uspávačku... Totální meh jaxviňa. ()

jedna_vrana

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nemôžeme sa sťažovať, každá sekunda je naplno využitá! Tentokrát si zinscenoval scénu Mike, aby dostal Lala - urobil to na Saulovej úrovni. Zato Saul je ochotný ísť tak ďaleko, že proti sebe postaví jediného človeka, ktorý stál po jeho boku - Kim. Vyzerá to tak, že cesta späť nebude. ()