Wexler v. Goodman (S05E06) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2020, 46 min

Marshall Adams

Bob Odenkirk

Saul Goodman v plné polní. A nejen proto, že tak už půl dobré řady vystupuje, ale proto, že se nebojí jít přes mrtvoly a zradit své nejbližší.(24.3.2020)

Vynikající práce se scénářem, Jimmy konečně pustil svého pana Hydea ze řetězu a předvedl koncert, jenž se řadí mezi nejlepší scény seriálu. Finále zákonitě vyvolává ještě více otázek než odpovědí ohledně Kim a jejího vztahu s Jimmym jenž se rozpadá a zároveň ještě více prohlubuje, což dostává fanoušky Breaking Bad do příběhových rozpaků.(29.3.2020)

Naprosto boží díl.(27.3.2020)

Ta neustále recyklovaná akumulace vztahové eskalace mezi Jimym a Kim mě už fakticky přestává bavit. Nejvýznačnější diváckou pozornost tak získává vedlejší Mikeova investigativní linka. Jinak se mimochodem jedná o prvotřídní uspávačku... Totální meh jaxviňa.(30.3.2020)

Neviem čo ešte k tomuto povedať, nič brilantnejšie napísané a zahrané ako tento seriál zatiaľ podľa mňa neexistuje, podľa mňa to je už dalej ako BB, aj keď chápem, že to nie je až tak mainstreamovo príťažlivé, aby to dosahovalo také čísla.(30.3.2020)