Jimmy zadá svému videotýmu prácičku, která má pokazit pověst Mesa Verde, ale Kim začne mít pochybnosti. Mike nastraží past na Lala. (Netflix)

jedna_vrana

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nemôžeme sa sťažovať, každá sekunda je naplno využitá! Tentokrát si zinscenoval scénu Mike, aby dostal Lala - urobil to na Saulovej úrovni. Zato Saul je ochotný ísť tak ďaleko, že proti sebe postaví jediného človeka, ktorý stál po jeho boku - Kim. Vyzerá to tak, že cesta späť nebude. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ta neustále recyklovaná akumulace vztahové eskalace mezi Jimym a Kim mě už fakticky přestává bavit. Nejvýznačnější diváckou pozornost tak získává vedlejší Mikeova investigativní linka. Jinak se mimochodem jedná o prvotřídní uspávačku... Totální meh jaxviňa. ()

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vynikající práce se scénářem, Jimmy konečně pustil svého pana Hydea ze řetězu a předvedl koncert, jenž se řadí mezi nejlepší scény seriálu. Finále zákonitě vyvolává ještě více otázek než odpovědí ohledně Kim a jejího vztahu s Jimmym jenž se rozpadá a zároveň ještě více prohlubuje, což dostává fanoušky Breaking Bad do příběhových rozpaků. ()