Volejte Saulovi (TV seriál)

Better Call Saul

Krimi / Drama

USA, 2015–2020, 40 h 8 min (Minutáž: 42–60 min)

Dave Porter

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Michael McKean, Miriam Colon, Raymond Cruz, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos, Jamie Luner, Cesar Garcia, Grant Barker, Max Arciniega, Amy Davidson, Steven Ogg, Mark Jeffrey Miller, Juan Carlos Cantu, Eddie J. Fernandez, Josh Fadem, Dorian Missick, Vincent Laresca, Mel Rodriguez, Kevin Weisman, Dawnn Lewis, Paul Geoffrey, Clea DuVall, Kerry Condon, Barry Shabaka Henley, Lane Garrison, Dennis Boutsikaris, Jillian Armenante, Sam Quinn, Omid Abtahi, Tomas Sanchez, Ed Begley Jr., Kyle Bornheimer, Jessie Ennis, Grizelda Quintana, Vincent Fuentes, Liana Mendoza, Kurt Caceres, Suzanne Savoy, Jim Beaver, David Grant Wright, Mark Margolis, Mark Proksch, Yolanda Aragon, Luis Moncada, Manuel Uriza, Ann Cusack, James Cady, Robert Clotworthy, Debrianna Mansini, Stoney Westmoreland, Daniel Moncada, Jesus Payan Jr., Jennifer Hasty, Steve Stafford, T.C. Warner, Sarah Minnich, Andrea Good, Rodger Larance, Michael E. Stogner, Rick Anglada, Jyl Murray, Giancarlo Esposito, Frank Deal, Gabriel Rush, Brandon K. Hampton, Nadine Marissa, Cara Pifko, Rex Linn, Abigail Zoe Lewis, Robert Grossman, Brendan Fehr, Julian Bonfiglio, Tina Parker, Omar Maskati, Joe DeRosa, Luis Bordonada, Carol Herman, JB Blanc, Kimberly Hebert Gregory, Molly Hagan, Jeremiah Bitsui, Ray Campbell, Peter Diseth, Javier Grajeda, Steven Bauer, John Getz, Michael Chieffo, Lavell Crawford, Jalene Mack, Quinn VanAntwerp, Jackamoe Buzzell, Cornell Womack, Anthony Michael Frederick, Laura Fraser, Grant James, Stephen Michael Ayers, Hayley Holmes, Rhett Lynch, Julie Hanna, Tim Baltz, Tamara Tunie, Grover Coulson, Raymond McAnally, Jean Villepique, Ernest Tsosie III, Jason Sklar, Randy Sklar, A. Russell Andrews, Caleb Burgess, Phyllis Applegate, Chris Mulkey, Bonnie Bartlett, Christopher Hagen, Carol Mansell, Shahine Ezell, Jean Effron, Mario Perez, Marissa Woolf, Ruben Rivera Laguna, Marty Lindsey, Audrey Moore, Doris Hargrave, Keith Kupferer, Jerry G. Angelo, Don Harvey, Franc Ross, Poorna Jagannathan, Michael Naughton, Eric Steinig, Keiko Agena, David Costabile, Ethan Phillips, Marc Evan Jackson, Matt Socia, Rainer Bock, Carlos Leal, Marlon Young, Tommy Nelson, Tabatha Shaun, Ben Bela Böhm, Stefan Kapičič, Hans Obma, Jilon VanOver, Colby French, J. Nathan Simmons, Billy Malone, Tony Dalton, Erin Wilhelmi, Harrison Thomas, Marceline Hugot, Jacob Browne, Joey Folsom, Chelsea Arielle Kibbee, Allison King, Jordan Lage, Alex Désert, Tyson Turrou, Joe Berryman, Grayson Berry, Eric Martinez, Esodie Geiger, Cole Whitaker, Katerina Tannenbaum, Sandy Lopez, Roland Buck III, Johnathan Nieves, Ammie Masterson, Juliet Donenfeld, Robert Forster, Sasha Feldman, Morgan Krantz, Adrienne Lovette, Poppy Liu, Sean Dillingham, Barry Corbin, Dean Norris, Steven Michael Quezada, Tim DeZarn, Keong Sim, Frances Lee McCain, Sewell Whitney, John DiMaggio, Michael H. Cole, Nigel Gibbs, Beth Hoyt, Elias Hanlon, Seth Adkins, Norbert Weisser, Saidah Arrika Ekulona, Dan Martin, Jim Hoffmaster, Victor Samuel Armijo, David Mattey, Philip Fornah, Jermaine Washington, Vas Sanchez, Carlin James, Kenneth Trujillo, David DeLao

Komentáře uživatele ALIENka_ k tomuto TV seriálu

Nevím jestli jsem měla vysoký očekávání, ale prostě mi první díl přišel jako sračka - trvá dlouho a jediný co člověku zbejvá je doufat, že to brzo skončí (jenom místy). Každopádně nepochybuju o tom, že se to ještě pořádně rozjede, přece jenom je to první díl a ty bejvaj trochu pomalejší. Hodnocení: 6/10(8.7.2019)

První půlka nic moc, v druhý už se ten business pořádně rozjíždí. Nemůžu říct, že bych litovala toho, že jsem se na tenhle seriál vrhla. Tak doufám že nebudu litovat ani na konci. :D Hodnocení: 7/10(8.7.2019)

Asi už jsem se nějak přizpůsobila tomuhle seriálu a už ho beru spíš jako takovou pohodičku na večer, takže nic u čeho bych si ukousala všechny prsty a zároveň se na tom nestala tak závislá, že to sjedu 5x za sebou (zdravím Chernobyl). Každopádně scéna na konci fakt pobavila. Hodnocení: 8/10(10.7.2019)

K tomuhle můžu říct jen jedno - ten nápad s billboardem je zasraně geniální. Hodnocení: 7/10(10.7.2019)

Američani maj koukám skvělý nápady - mluvící záchod? No jako děcko bych to taky jistě ocenila. :D Začátek epizody skvělej, ty případy to se prostě nedá popsat. Pak dlouho nic a až na konci se to trochu rozjelo s dědoušem Mikem. Hodnocení: 6,5/10(10.7.2019)

Tak tahle epizoda absolutní mrda! Mike je prostě borec, co se s ničím moc nesere, a tak se mi to sakra líbí. Ani jsem si neuvědomila, jak mi tenhle dědouš chyběl od dob Breaking Bad. Hodnocení: 9/10(5.10.2019)

No ty vole, fakt jsem ráda, že jsem nešla na právnickou školu. Právnický kecy jsem poslouchala 47 minut a to mi stačilo na celej život. Koukám, že Netflix to zase chtěl co nejvíc protáhnout, tak tam dal miliardu keců a nudný právnický případy. Hodnocení: 6/10(5.10.2019)

Tak konečně nějakej zajímavej případ taky. Stejně ale doufám, že se to za chvíli rozjede do nějakejch pořádnejch sraček, aby to nezůstalo celou dobu jenom u případů s důchodcema. Máslo za 50 korun? COŽE?? Hodnocení: 8/10(6.10.2019)

Ten kabát podloženej alobalem, tak do prdele cože? To je prostě geniální. :D Taky je tu trochu Mika, kterej už mi taky začal sakra chybět. Hodnocení: 8/10(6.10.2019)

Sakra nějak mi přijde, že se to zaseklo na těch důchodcích a výletama za starejma kámošema. Už by to chtělo nějaký ty drogy, vraždy a mafii kurva! Na co si myslíte, že celou dobu čekám hmm? Hodnoceni: 6/10(6.10.2019)

Tak tohle je jedna z nejzbytečnějších epizod vůbec. To jste si fakt mysleli, že budu chtít koukat 46 minut na cápka, co se válí polonahej na vodě a snaží se sbalit svojí kámošku? Až budu chtít vidět porno, tak si ho pustím. No a pak je tady ten chlápek, co ztratil svojí sbírku karet, což je jediná "akce" tohohle dílu. Hodnocení: 5/10(6.10.2019)

Tak konečně je tady nějaký to podsvětí. A Jimmy zase jednou vymyslel skvělou úchylku a že všeho hladce vybrousil. Hodnocení: 8/10(6.10.2019)

Ale do prdele tak na pomalý představení charakterů postav a zasazení do děje už byl snad čas v první sérii ne? Už bych byla docela ráda, aby se začlo dít něco zajímavějšího než jenom mluvení o možnejch přestřelkách a řešení případů s důchodcema, protože tohle mě fakt tak nebaví pane bože, už tam dejte něco záživnějšího, ať tady nechcípnu nudou děkuju! Aspoň ten konec vypadá trochu slibně, tak snad něco přijde. Hodnocení: 5/10(24.2.2020)

No do prdele tomu říkám zapálení pro čistou práci! Nechat si zřídit ksicht a ještě k tomu přijít o polovinu peněz, když ho Mike mohl v klídku sesmahnout ze dvou kiláčků, a pak hurá domů s 50 tácama v kapse.. aneb konečně se něco děje a neřeší se jenom důchodci, Mike to opět zachránil a udržel moje víčka otevřená. U Jimmyho si pomalu začínám říkat, jestli se to s ním vůbec pohne aspoň do konce druhý série. Hodnocení: 7/10(24.2.2020)

Díl úplně o hovně, celou dobu se řeší jenom jak se Kim snaží dostat z nějaký díry kam ji dostal Jimmy a shání nějakej dobrej deal pro HHM. A to je prosím dámy a pánové vše, sakra ty to ale kurva protahujou. Ještě k tomu sem dali nějakou strašně otravnou ženskou, která se, jak se obávám, bude držet Jimmyho zuby nehty ještě nějakou chvíli. No netřeba říkat, že mě neskutečně sere, a to tady byla teprve tak 10 minut. Hodnocení: 5/10(25.2.2020)

Jo do píči konečně se děje něco zajímavýho, ty důchodci už mi fakt lezli na mozek. Kim a Jimmy to zase spolu dali dohromady, Mike je drsňák jako sviňa, a jak řekl drogovej děda v restauraci kdesi v Albuquerque, má pořádný železný koule. I když má teda trochu třesavku, ale kdy ta Mika zastavila že? Hodnocení: 7/10(25.2.2020)

Každej má talent na něco jinýho, no a Jimmy ten umí pěkně ochcávat systém, což se mu zase jednou povedlo. Co si budem, takovej talent se vždycky hodí, hlavně když nechcete splácet zaměstnavateli za bonusy. Už to zase začíná bejt zábavnější, tak snad to tak vydrží, nerada bych si zase rvala vlasy u důchodců. Hodnocení: 8/10(26.2.2020)

Další epizoda docela o hovně, ALE kurva jsem si ji užila, protože byla tak dobře udělaná saakra to byla pasta pro oči, ty záběry joo bring it on baby! Jimmyho akce s veteránem velmi hilarious, opět se mu tady povedly menší podvody a to mě sakra baví sledovat. No a taky jsem ještě nebyla tak v napětí při tom, když jsem koukala, jak někdo strká papíry do krabice. A Mike zřejmě plánuje vymlátit celej kartel hadicí s hřebíkama, což vypadá taky jako velká prdel, takže na další díl se velmi těším. Hodnocení: 8/10(26.2.2020)

Sakra z toho jak Jimmy se svojí filmařskou partou natáčí ilegálně reklamy by se dala udělat celá série, na to bych koukala furt do píči, fakt závislácký. :D Jinak tu máme trochu těch rodinnejch problémů, Mika s čepicí na lyžování, co si jen tak z prdele vzal pár prachů z pokladnice kartelu, protože ho krapet nasral zdejší kmotr a závěr napínavej jak sviňa. Sakraa jak já jsem ráda, že z tohohle seriálu vzešlo tohle a nemusím pořád koukat na ty případy s důchodcema. Hodnocení: 9/10(26.2.2020)

Tak Chuck se nám zase trochu zbláznil, ne že by byl normální před tím, ale no hold postavit svatyni z alobalu by asi jen tak někoho nenapadlo. Mike pořád stalkuje starýho Salamancu - samozřejmě s dobrými úmysly přivést ho na onen svět, k čemuž se zřejmě do konce seriálu vůbec nedostane. Každopádně cápek musí mít obří neviditelnej plášť, nebo jak se kurva stalo že ho neviděli, jak za nima jede v tom řvoucím fáru? Že by to byla ta barva pouště, takže splynulo s okolím? Hmm těžko říct. :D Hodnocení: 7/10(27.2.2020)

Tak koukám, že drama z konce druhý série bylo úspěšně spláchnutý do hajzlu a v týhle epizodě se stalo jenom.. vlastně vůbec nic. :D Prakticky celej díl se koukám na Mika, jak dělá bůh ví co a u toho hraje strašně vážná dramatická hudba, ale nic z toho nakonec kurva nevznikne, Mike odjede někam do prdele s napíchnutým autem a to je vlastně všechno, co se tady za celou epizodu stalo. Hodnocení: 5/10(27.2.2020)

Jakože konec fakt dobrej jo, to v žádným případě nepopírám, ten byl pořádná rána drátem do oka, ale ty vole co ten zbytek, co to kurva je? Mike pořád někam jezdí, sleduje mafouše, člověk ani neví proč, což by zase tolik nevadilo, kdyby to netrvalo kurva 2/3 epizody! Sakra ani nevím, co to bylo s tím autem zač, jestli mu ho teda napíchli, nebo co to tam minulou epizodu dělali.. Hodnocení: 6/10(27.2.2020)

Sakra tady se to docela blíží už němýmu filmu. Pokaždý, když je na scéně Mike, můžete očekávat příjemný ASMR na uspání, protože fakt neuslyšíte jedinýho slova. Každopádně Mike se nejspíš rozhodl, že sundá celej kartel jednoho po druhým, no hodně štěstí, to dá asi hodně práce, ale vypadá to, že Mike má hodně času, což mě trochu děsí, protože jestli budu tohle sledovat celou sérii, tak asi brzo odpadnu do říše snů. Hodnocení: 7/10(28.2.2020)

Saakra konečně to pořádně ohulili, tenhle díl je zatím nejlepší předzvěst k příštím událostem, do prdele fakt že mě to navnadilo jako sviňa. Gus konečně dostal zaslouženej prostor, tak doufám, že brzo převezme velkou část scény, protože o tomhle cápkovi se chci fakt dozvědět víc! No a právničina konečně taky vypadá napínavě, vím, že tohle zmiňuju snad u každý epizody, ale musím ještě jednou - konečně už tam nejsou ty případy z důchodcema (tady vidíte, jakou to na mě zanechalo duševní stopu, koukat se prakticky celou sérii na to, jak se jenom řeší důchoďák, no neříkejte, že vás to taky nezačlo nudit). Hodnocení: 8/10(29.2.2020)

Tak tohle bylo kurva úžasný, nikdy bych neřekla, že budu mít takhle napjatý nervy u vymyšlenýho soudního procesu. Jimmy s Kim to nakonec uhráli sakra dobře. Jimmy pro jednou konečně dokázal, že Chuck je tak trochu cvok a s rozvodem se asi ještě úplně nesrovnal. Ale musím uznat, že jsem se fakt bála jako prase, že to nakonec nevyjde a Jimmy si bude muset někde domluvit get out of jail free card. Chuck dostal zpátky přesně to, co zosnoval na Jimmyho, karma je zdarma (starší joke než internet sám, ale lepší ze sebe nedostanu..). Co si budem Chuck byl dobrej právník, ale pěknej zmrd. Hodnocení: 10/10(29.2.2020)

A je to tu, na scénu přichází Saul Goodman! Tak měli pravdu, když říkali, že nejlepší věci vznikaj náhodou. Jimmy rozhodně ví, jak začít byznys a nebudu lhát, na tuhle reklamu bych snad i zavolala. :D Kdo by odolal Saulovi že? Každopádně to vypadá, že s Chuckem to za chvíli sekne na dobro a půjde si trochu odpočinout do blázince. Se starym Salamancou to taky nevypadá nejlíp, za to Kuřecí mistr rozjíždí byznys ve velkým. Hodnocení: 8/10(29.2.2020)

Koukám, že by tady všichni potřebovali aspoň jeden day off, snad krom Mika teda, ale toho by nerozhodila ani ranní sračka. Kim začíná ztrácet nervy, a co hůř, začíná přemejšlet, jestli byl Chuck fakt takovej zmrd (byl). Ovšem Jimmy, ten podává nadlidský výkony - stíhat uklízet pod mostem a ještě k tomu natáčet reklamy, který vlastně nikdo nechce a každej si to nakonec rozmyslí to chce velkou dávku trpělivosti. A ještě k tomu ten Oscarovej výkon na konci - musím přiznat, že jsem mu ty slzy dobrou dobu věřila. Když mu jeho brácha posral život, proč mu ho neposrat taky že? :D Hodnocení: 8/10(1.3.2020)

Ty vole Jimmy je prostě mistr oboru do píče. Takhle to uhrát, nejdřív na cápky z hudebních nástrojů a pak to ještě nechat sežrat dozorci na úklid. Koukám, že znát zákon se vyplatí, asi taky začnu, to se pak budou prachy sypat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chuck se těší, jak se zase vrátí zpátky do práce, těžko říct, jestli si chce zase užívat starý dobrý léta před soudem, nebo to vrátit Jimmymu. Btw z tý scény kdy Nacho dával prášky do kapsy Salamancovi, mi opadaly všechny vlasy na prdeli jak to bylo napínavý. Hodnocení: 8/10(1.3.2020)

A kurva já to tušila, hned mi bylo jasný, že po minulý optimistický epizodě plný úspěchů spadnou hodně brzo sračky do větráku. No a že je těch sraček hodně. Jimmy se pomalu ale jistě mění v Saula Goodmana, pro prachy nechá šikanovat i starou babču - no ty vole, teď fakt nevím, jestli je větší zmrd Chuck nebo Jimmy. :D Na Kim její osud čekal už dlouho, ta si toho na sebe vzala fakt dost a utáhnout to všechno sama to byl nadlidskej úkol už od začátku. No a Chuck nám tu žaluje HHM. Takhle se to snad nevyhrotilo za celej seriál. Všichni jsou víceméně v píči. Hodnocení: 9/10(1.3.2020)

Tak až budu mít někdy v budoucnu chuť chytit depresi, aspoň už vím, na co se podívat. Pěkně melancholická epizoda, a kurva dobrej konec, ke kterýmu pěkně směřovala celá série. Chuck už je totálně v píči, vždycky to byl trochu cvok, pak měl lepší chvilku a už to vypadalo, jako že se mu vrátilo duševní zdraví, než ho navštívil Jimmy a Chuck se z toho podpálil. Sakra Jimmy to fakt myslel vážně, když řekl, že umí věci jenom kurvit... že to ale dojde až k podpálení, to jsem teda netušila. A důchodci jsou spokojený, přecejenom je Jimmy ještě pořád dobrák od kosti. Stejně jako Kim, která si konečně dala day off. Hodnocení: 10/10(6.3.2020)

Úvod do čtvrtý série, kde se vlastně hovno stane. Jimmy neví, jestli má bejt dřív rád, nebo dřív brečet nad skutečností, že je jeho brácha pod drnem. Šlo to sakra rychle, a docela by mě zajímalo, čím díru po Chuckovi vplněj. Nacho konečně dostal, co chtěl a Salamanca už se zřejmě na bitevní pole nevrátí. Co si budem povídat, jeho kecy nikomu stejně chybět nebudou, a rozhodně ne zdejším mafiánům. Hodnocení: 6/10(7.3.2020)

Ještě, že to na konci zachránil Gus Fring a jeho kuřata s kurva stylovým přepadením. Zase se tady totiž stalo úplný hovno, a tentokrát to byl fakt rekord. Jimmy si hledá práci, když ji najde, tak jim nevezme, protože... důvody. A se svým kámošem plánuje loupež nějaký drahý vzácný figurky, kterou viděl v kanclu u cápka na pohovoru. Kdyby tu práci vzal bylo by to rozhodně jednodušší, ale tak dobře no. Zbytek seriálu očekávám z vězení. :D Hodnocení: 6/10(8.3.2020)

Ok musím opravit svoje předchozí tvrzení - Jimmy nebyl takovej debil, aby šel ukrást toho umělýho kluka se svým kámošem, ale dokonce si najal i odborníka. K mýmu údivu se tentokrát vězení nekoná a loupež století se podařila. Ale že to byl napínák, protože kdo by kurva čekal, že zrovna v ten den bude majitel (?) spát v kanceláři kvůli nasraný manželce že? :D A už se tu taky objevuje nerd Gale, kterej je ještě větší nerd než jsem myslela. Hodnocení: 8/10(10.3.2020)

Tak na to, že je už čtvrtá série se pořád příběh moc nikam neposouvá, vlastně se nic moc přelomovýho za celý čtyři série nestalo. Tak akorát umřel Chuck a to je všechno. Už bych ocenila nějakej posun, ale zase úplně pičovat nemůžu, jelikož přestřelku a totální vymazání celýho gangu z povrchu zemskýho bratry Salamancovými (což jsou totální vraždící mad lads, pokud jste si ještě nestačili všimnout), jsem si velice užila. Jimmy si našel práci - to by mě zajímalo, jak dlouho mu vydrží. Hodnocení: 7/10(13.3.2020)

Jimmy zjistil, že svoje skvělý obchodní schopnosti u CC Mobile pravdu neuplatní (ani ta inovativní reklama nezabrala, ale nápad dobrej, já bych se tam určitě stavila), a vydává se zase na krapet kriminální akcičku do temných uliček. No netřeba říkat, že ho tam samozřejmě cápci ojebou a odejde s pěkným hovnem a pár modřinama. Vypadá to, že se za "chvíli" dočkáme podzemní super tajný laborky, kterou bude stavět jeden trochu divnej Němec. Divnejch lidí není nikdy dost, rozhodně je pak větší prdel na to koukat, takže si rozhodně nestěžuju. :D Hodnocení: 8/10(13.3.2020)

Tak konečně mám trochu pocit, že se příběh na všech stranách nějak posouvá. Kim si ujasnila, co chce do prdele dělat se svým životem, takže už v budoucnu žádný další psychický zhroucení nečekám (i když). Jimmy plánuje bůh ví co, a tentokrát to už vypadá na pěknou studenou celu v lochu, což očekávám už od prvního dílu (nu co, trochu dramatu by se zase jednou docela hodilo, nějak byl moc dlouho klídek). A Mike s Gusem stavěj "luxusní" residenci v obřím betonovým komplexu (co si budem, žít v krabici půl roku asi úplně prdel nebude, ale účel to splní). Gus má úplně skvělej monolog se starym Salamancou - kuurva ten jsem si užila. A jak dal Jimmy těm cápkům přes držku to jsem si taky samozřejmě patřičně užila. Hodnocení: 8/10(13.3.2020)

Tak se posouváme o pár měsíců pozdějc, což je to nejlepší rohodnutí, co mohli tvůrci seriálu udělat - už mě to neustálý patální se v těch samejch věcech pořád dokola začínalo trochu srát. Tvůrci ví, kdy to utnout, to je dobrý znamení, určitě oproti Breaking Bad, kde se neskutečnýho času věnovalo píče Skyler a její povedený rodince. Každopádně Jimmymu byznys s mobily vzrůstá, a pozor, důležitá informace - už si říká Saul. Kim to jde taky od ruky. Jenom Huell to teda posral a teď ho musej dostat ze sraček zpátky tam, kde svítí sluníčku, a nejsou chlapi, co ti chtěj strčit péro do díry pokaždý, když pustíš mejdlo. Hodnocení: 8/10(14.3.2020)

Sakra Jimmy a Kim spolu jsou prostě naprosto úžasný. Kim už se taky zalíbilo dělat věci podvodem, takže očekávám nějakou pořádnou právnickou akcičku Jimmyho s Kim. No a případ Huella byl prdel jak svině - Huell jako hrdina farnosti, co zachránil důchodce z hořícího kostela, no to mě poser. Jestli Jimmy a Kim takhle budou spolupracovat furt, tak to bude pěkně neporazitelná dvojka a kurva se na to těším. Nu a jít s Němcema do bordelu byl možná dobrej nápad, jak jim trochu zklidnit libido, ale to riziko, že jeden z nich řekne něco o Gusově super tajným plánu a posere celej plán.. Naštěstí prozatím krize zažehnána a můžou vesele kopat dál. Hodnocení: 8/10(15.3.2020)

A do prdele, je to tady, sračky padaj do větráku závratnou rychlostí a konec série se blíží, to bude grandiózní finále (teda aspoň doufám, jinak budu opravdu velice nasrána). Jimmyho porota odkopla s tím, že nezněl upřímně (no co si budem, zní Jimmy někdy upřímně? :D), takže hurá zase rok prodával mobily v CC Mobile. Hádka s Kim skvělá, i když jsem se teda řádně lekla, že od sebe zdrhnou, a už tohle skvělý právnický duo nikdy neuvidím. Za Gusem zaskakuje nová hrozba v podobě dalšího Salamancy (sakra, kde se pořád berou?), kterej má sice charakter jako každej druhej záporák, ale což, vypadá jako fajn cápek, co zřejmě brzo spustí na hlavu Guse pořádnej tok sraček, a to si rozhodně ujít nenechám. A hlavní německej inženýr zdrhnul zpátky dom. No to nám to pěkně začíná. Hodnocení: 8/10(15.3.2020)

Skok do minulosti na začátku mě dokonce donutil na chvíli litovat Chucka, než jsem si teda rozvzpomněla jakej to byl zmrd, pak mi už jeho smrt tak politováníhodná nepřišla. Jinak honění Němce záživný jako prase, ještě se do toho zaplet strejda Salamanca, kterej leze po stropech, je neodbytnej jako prase a do toho si zpívá španělský písničky a velice se u všeho baví. Jo a taky rád zabíjí nevinný zrzavý prodavače. Němec inženýr to teda nakonec schytal, co k tomu říct, je to idiot, takhle utýct někomu jako je Gus.. Ani Mike, starej dobrák od kosti, neměl šanci ho z týhle situace dostat. Bohužel někdy je rázný řešení nutný, i když se jedná o takovýho fajn chlápka, jako byl tady Werner. A z Jimmyho je zase právník, a už dokonce Saul Goodman. Musím říct, že za tuhle sérii měl zatím nejlepší změnu charakteru. Teď už i z výrazu Kim je vidět, že Jimmy už není Jimmy ale stává se z něj Saul Goodman, kterýmu jde jenom o sebe a hlavně o ten pořádnej tučnej profit. Hodnocení: 9/10(16.3.2020)

Nic moc se sice neděje, ale je zatracená zábava sledovat Jimmyho konečně ve svý kůži v tý žlutý košily se zářivou kravatou v podobě Saula Goodmana - právníka pro všechny lidi i ostatní pohlaví z drogovýho podsvětí! Jenom očekávám, kdy se to zlomí mezi Kim a Jimmem, protože už ten jejich vztah vypadá docela dlouho pěkně na pokraji zhroucení. Hodnocení: 7/10(16.3.2020)

Tak už to vypadá, že se někam posouváme. Jimmy (nebo mám začít říkat Saul? Na to si teď už nezvyknu saakra) se zaplétá do trochu zapeklitýho případu s kartelem, ale jinak si tu právničinu řádně užívá. Asi mě nikdy neomrzí koukat, jak si tak vesele vykračuje v tom nejvíc provokativním obleku na trhu s tím pobaveným úšklebkem vstříc novýmu dobrodružství. :D Nevím, co teda znamenal ten Mikův výbuch, ale budiž, třeba momentální PTSD, i když to k věčně klidnýmu Mikovi vůbec nesedí. Hodnocení: 7/10(16.3.2020)

Tak a už tu máme DEA. S ním samozřejmě Hanka, tak doufám, že jeho osobnímu životu nebude přidělená nějaká podstatnější část příběhu, protože Hank byl vždycky spíš nějak komická úleva a s těma jeho otravnejma kecama mě vždycky navíc dost sral. K tomu je tu ještě jeho manželka, jejíž hysterický záchvaty mi naprosto stačili z Breaking Bad, a opravdu si tenhle traumatickej zážitek nechci znovu zopakovat. Každopádně s DEA ve hře to bude teď úplně jiná akce, očekávám nějak pořádnej rozjezd, kterej se tentokorát nevyřeší za jednu epizodu. Hodnocení: 7/10(17.3.2020)

Sakra zdá se mi to jenom, nebo je Hank tady docela fajn cápek? Nevím jak vás, ale mě v Breaking Bad přišel hrozně otravnej, ale tady mi nějak připadá docela v cajku, možná proto, že mu nedali tvůrci tolik prostoru. Každopádně Jimmy se naplno věnuje právničině a jak řekl Howard, je kurva dobrej právník. Když už jsme u toho Howarda, musím říct, že to auto si nezasloužil. Je to sice docela falešnej zmrd, a pravděpodobně se těma sladkejma řečma u večeře snažil Jimmyho jenom nalákat zpátky do JJM, ale je docela dost možný, že pochopil, co udělal za sračky, a snažil se to jenom napravit. No možná jenom moc věřím, že se lidi dokážou poučit, no nic. :D Hodnocení: 8/10(17.3.2020)