• IceQueen

  Zatiaľ mám zmiešané pocity. Miestami je to vcelku brutálne, žiaľ, dosť často to skĺzava do naivnej MTV teen romantiky. "Drsný" policajt smrdí lakom na vlasy a pózuje ako manekýn, spanilá deva ani z kilometra nepôsobí ako hackerka a všetci po sebe hádžu zuckerbliky, no na druhej strane sa podrezáva a unáša jedna radosť.(10.5.2015)

 • Roseinka
  *****

  Zatím hodnotím dva díly a musím říct, že to má obrovský potenciál. Tak snad to tvůrci nezkazí, snad se to fanouškům zalíbí a nebude jen 10 dílů. Líbí se mi herecké obsazení, jak na oko, tak herecky. Je to opravdu dost napínavé, má to správný thriller nádech. Všechno pak už závisí na tom, jak to zpracují, kdo je vrah a jak to bude dávat smysl. Zatím by to mohlo být možná i lepší než PLL.(22.1.2015)

 • viviak
  ***

  Yo ako brat victoriu justice po "the fapening" ako herecku vazne?...mam stym trochu problem a cely ten serial mi pride taky daky teenagersky v tom smere ako keby to bola len slabsia odnoz nejakeho real-dospelackeho serialu. Detektivikovia ktori vyzeraju na max 25 tjn, ako kazdopadne nie je to uplne zle a som zvedavy po 4 dieloch skuknutych, kam sa to bude dalej uberat. Jedno z naj minusov je to ubohe pokrytectvo kedy chlapček detektiv, ktoremu zomrel jeho best frénd also chlapček detektiv sa tvari, ako mu je za nim smutno, ake je to pre neho tazke, ale pritom by najradsej dal dole jeho holku...logic off proste. 65% so far edit po 5 dieloch to nechavam zatial na 3* ale max 50% fakt na to nie je nic , cim by sa to nejak odlisovalo od svojho zanru a je to celkovo dost hlupe a detske, mozno to s prvou seroiu dotiahnem do konca ak bude mat tak 10-13 ep.(6.2.2015)

 • hellstruck
  ****

  Vítejte ve světě, v němž se dá hacknout cokoliv, všechny postavy jsou krásné, nažehlené, stylové, make-up vydrží cokoliv a strážníci vypadají spíše jako kdyby vyšli přehlídkové molo, než policejní akademii. Paradoxně je název výstižný a trefný - na Eye Candy se dobře kouká, ale jakmile člověk začne trochu přemýšlet, dost to zaskřípe. Proto je seriál vhodný čistě jako oddychovka, ke které třeba usednout s vypnutým mozkem. Je to v podstatě jako kniha s primitivním příběhem, od kterého se pro jeho čtivost nemůžete odtrhnout. A skutečně to ve mně evokuje pocit, že je to natočené podle nějakého dívčího románku (aha). Na postavy se ale hezky kouká (Tommy) a celá zápletka je přinejmenším originální. Konec série vyvrcholil zdařeně, nezbývá tedy než zvednout hodnocení a doufat, že dojde k obnovení pro druhou řadu.(20.3.2015)

 • Vxxx
  ***

  Zatím asi jako dobrý. Po dvou dílech už je jasné, že to bude dost přitažené za vlasy, ale pokud to dobře zahrnou do děje... no uvidíme :) Ale zatím mě to ba. Postavy jsou koukatelné a hrozně si užívám hudbu 4*. EDIT: Tak nám Eye Candy zrušili. Ale není to zas taková škoda. Ani velké překvapení. Bylo to čím dál tím víc šílenější a konkurence veliká. Nicméně mě čas strávený sledováním nemrzí a hodnotím solidními 3* :)(21.1.2015)