Reklama

Reklama

Nebezpečný flirt

(seriál)
Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2015, 6 h 51 min (Minutáž: 40–42 min)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Newyorčanka se domnívá, že jeden z jejích partnerů skrz internetovou seznamku je sériový vrah. Lindy byla právě propuštěna na podmínku a nově nabytou svobodu oslavuje s přáteli, kteří jsou stejně jako ona internetoví hackeři. Lindy si pod pseudonymem Eye Candy založí účet v aplikaci Flirtual a její kamarádi si myslí, že by nový život měl začít seznámením s někým výjimečným. Lindy si ale později všimne, že ji někdo pronásleduje a o její online profil se zajímá stalker. Žena by ráda využila svoje schopnosti hackerky, ale její protivník je ještě silnější a vyšinutější, než si původně myslela. Je to totiž zároveň sériový vrah. Spolu s přáteli se Lindy rozhodne muži postavit a zabránit mu v dalším vraždění a mezitím se také snaží v newyorských ulicích najít dávno ztracenou sestru Saru. (Filmbox)

(více)

Recenze (16)

Roseinka 

všechny recenze uživatele

Zatím hodnotím dva díly a musím říct, že to má obrovský potenciál. Tak snad to tvůrci nezkazí, snad se to fanouškům zalíbí a nebude jen 10 dílů. Líbí se mi herecké obsazení, jak na oko, tak herecky. Je to opravdu dost napínavé, má to správný thriller nádech. Všechno pak už závisí na tom, jak to zpracují, kdo je vrah a jak to bude dávat smysl. Zatím by to mohlo být možná i lepší než PLL. ()

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Zatím asi jako dobrý. Po dvou dílech už je jasné, že to bude dost přitažené za vlasy, ale pokud to dobře zahrnou do děje... no uvidíme :) Ale zatím mě to ba. Postavy jsou koukatelné a hrozně si užívám hudbu 4*. EDIT: Tak nám Eye Candy zrušili. Ale není to zas taková škoda. Ani velké překvapení. Bylo to čím dál tím víc šílenější a konkurence veliká. Nicméně mě čas strávený sledováním nemrzí a hodnotím solidními 3* :) ()

Reklama

Laerry 

všechny recenze uživatele

Cílové publikum je jasné: současní teenageři otupění moderní technologií, jejichž mozkové buňky vesele ignorují všechny ty dějové díry o velikosti Grand kaňonu, situace jump-the-shark povinně na každém konci dílu, směšné zobrazení hackerství a virtuálního světa, atd. Hlavně když tam je nějaká (neznámá) popová hvězdička s hezkou tvářičkou, kterou doplní její Ken (a teď nemyslím toho, kterého zabijí na konci prvního dílu – ups, spoiler alert), aby bylo co shippovat – a oba dostanou k zahrání charaktery, které absolutně nerealisticky parodují – geniální hackerka (co se vše sama naučila za tři roky, ehm...) a chrabrý detektiv (který se vydal na policejní dráhu hned po tom, co ho přestal bavit modeling). Přidejte k tomu stereotypně a genderově vyvážené side-kickery v podobě černé kámošky, která si vede vlastní noční klub (aneb kdo nemá bohatého tatíka, nemůže v NY existovat), rádoby cool homosexuála a pro rasovou korektnost jednoho latino tlouštíka, co tu je pro comic relief (ve skutečnosti je pain in the arse). A protože jsme na MTV, musíme přihodit každé dvě minuty nějaký snadno zaměnitelný song, který rozlišíte jen dle otravného playlistu na ještě otravnější liště. A drastické vraždy na styl alá „CSI procedural cop show“ na dospělosti seriálu moc nepřidají, i když se o to urputně snaží. A „šokující“ odhalení vraha bylo pro mě fakt úsměvné, protože jsem ho odhalila již ve druhém díle a stále jsem se svého tipu držela... závěrečná epizoda mě tedy dost zklamala, že se neodehrál nějaký nečekaný twist, který by přinesl wow efekt. Eye Candy tudíž klišé přímo překypuje a pro fandy krimi bude tenhle seriál jen big joke. P.S. - užití Czenglish slangu bylo záměrné, abych vystihla podstatu této show. ()

IceQueen

všechny recenze uživatele

Zatiaľ mám zmiešané pocity. Miestami je to vcelku brutálne, žiaľ, dosť často to skĺzava do naivnej MTV teen romantiky. "Drsný" policajt smrdí lakom na vlasy a pózuje ako manekýn, spanilá deva ani z kilometra nepôsobí ako hackerka a všetci po sebe hádžu zuckerbliky, no na druhej strane sa podrezáva a unáša jedna radosť. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Vítejte ve světě, v němž se dá hacknout cokoliv, všechny postavy jsou krásné, nažehlené, stylové, make-up vydrží cokoliv a strážníci vypadají spíše jako kdyby vyšli přehlídkové molo, než policejní akademii. Paradoxně je název výstižný a trefný - na Eye Candy se dobře kouká, ale jakmile člověk začne trochu přemýšlet, dost to zaskřípe. Proto je seriál vhodný čistě jako oddychovka, ke které třeba usednout s vypnutým mozkem. Je to v podstatě jako kniha s primitivním příběhem, od kterého se pro jeho čtivost nemůžete odtrhnout. A skutečně to ve mně evokuje pocit, že je to natočené podle nějakého dívčího románku (aha). Na postavy se ale hezky kouká (Tommy) a celá zápletka je přinejmenším originální. Konec série vyvrcholil zdařeně, nezbývá tedy než zvednout hodnocení a doufat, že dojde k obnovení pro druhou řadu. ()

Galerie (69)

Reklama

Reklama