Nebezpečný flirt (TV seriál)

Eye Candy

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 10x40 min

Vítejte ve světě, v němž se dá hacknout cokoliv, všechny postavy jsou krásné, nažehlené, stylové, make-up vydrží cokoliv a strážníci vypadají spíše jako kdyby vyšli přehlídkové molo, než policejní akademii. Paradoxně je název výstižný a trefný - na Eye Candy se dobře kouká, ale jakmile člověk začne trochu přemýšlet, dost to zaskřípe. Proto je seriál vhodný čistě jako oddychovka, ke které třeba usednout s vypnutým mozkem. Je to v podstatě jako kniha s primitivním příběhem, od kterého se pro jeho čtivost nemůžete odtrhnout. A skutečně to ve mně evokuje pocit, že je to natočené podle nějakého dívčího románku (aha). Na postavy se ale hezky kouká (Tommy) a celá zápletka je přinejmenším originální. Konec série vyvrcholil zdařeně, nezbývá tedy než zvednout hodnocení a doufat, že dojde k obnovení pro druhou řadu.(20.3.2015)

• IceQueen

Zatiaľ mám zmiešané pocity. Miestami je to vcelku brutálne, žiaľ, dosť často to skĺzava do naivnej MTV teen romantiky. "Drsný" policajt smrdí lakom na vlasy a pózuje ako manekýn, spanilá deva ani z kilometra nepôsobí ako hackerka a všetci po sebe hádžu zuckerbliky, no na druhej strane sa podrezáva a unáša jedna radosť.(10.5.2015)

Zatím hodnotím dva díly a musím říct, že to má obrovský potenciál. Tak snad to tvůrci nezkazí, snad se to fanouškům zalíbí a nebude jen 10 dílů. Líbí se mi herecké obsazení, jak na oko, tak herecky. Je to opravdu dost napínavé, má to správný thriller nádech. Všechno pak už závisí na tom, jak to zpracují, kdo je vrah a jak to bude dávat smysl. Zatím by to mohlo být možná i lepší než PLL.(22.1.2015)

Prvotní hodnocení po pilotu: Začíná to jako klasická sračička, kde mladá kočička se rozešla/chodí s poldou, co náhodou vypadá jako Ken z modelingové agentury. V tu dobu mě proběhne hlavou něco ve stylu "A sakra další Beauty and beast a podobný koniny......" ale pak se najednou začnou dít věci a ano následuje SPOJLER,BLATNÍK a NÁRAZNÍK ¨...světě div se oni zabijou Ken(nyho)a..ti parchanti :D Takže rozjezdy pro hvězdy slušný, vidím to tak kolem 75% ale dobrý :)(14.1.2015)

• Tess92

Ze začátku mě to fakt chytlo, ale zhruba v polovině mě napadlo, kdo by vrah mohl být, ale bohužel to tak nedopadlo (a moc smyslu mi to pořád nedává). Zároveň jsem se zhruba od poloviny ztratila v tom, který chlap je který, protože ve chvíli, kdy měl každý chlap tmavé vlasy a vousy jsem si připadala jako při koukání asijského filmu. Celkově to nedávalo moc smysl, a Lindy je teda neuvěřitelná postava. Na jednu stranu jakože úžasná hackerka, ale přitom tak neskutečně tupá až to bolí (a neskutečně hluboký hlas Victorie tomu taky moc nepřidává). No nebýt toho zmatlaného konce, tak bych dala i víc.(8.4.2015)