• viviak
  ***

  Yo ako brat victoriu justice po "the fapening" ako herecku vazne?...mam stym trochu problem a cely ten serial mi pride taky daky teenagersky v tom smere ako keby to bola len slabsia odnoz nejakeho real-dospelackeho serialu. Detektivikovia ktori vyzeraju na max 25 tjn, ako kazdopadne nie je to uplne zle a som zvedavy po 4 dieloch skuknutych, kam sa to bude dalej uberat. Jedno z naj minusov je to ubohe pokrytectvo kedy chlapček detektiv, ktoremu zomrel jeho best frénd also chlapček detektiv sa tvari, ako mu je za nim smutno, ake je to pre neho tazke, ale pritom by najradsej dal dole jeho holku...logic off proste. 65% so far edit po 5 dieloch to nechavam zatial na 3* ale max 50% fakt na to nie je nic , cim by sa to nejak odlisovalo od svojho zanru a je to celkovo dost hlupe a detske, mozno to s prvou seroiu dotiahnem do konca ak bude mat tak 10-13 ep.(6.2.2015)

 • Fifipek
  ****

  Prvotní hodnocení po pilotu: Začíná to jako klasická sračička, kde mladá kočička se rozešla/chodí s poldou, co náhodou vypadá jako Ken z modelingové agentury. V tu dobu mě proběhne hlavou něco ve stylu "A sakra další Beauty and beast a podobný koniny......" ale pak se najednou začnou dít věci a ano následuje SPOJLER,BLATNÍK a NÁRAZNÍK ¨...světě div se oni zabijou Ken(nyho)a..ti parchanti :D Takže rozjezdy pro hvězdy slušný, vidím to tak kolem 75% ale dobrý :)(14.1.2015)

 • Tess92
  **

  Ze začátku mě to fakt chytlo, ale zhruba v polovině mě napadlo, kdo by vrah mohl být, ale bohužel to tak nedopadlo (a moc smyslu mi to pořád nedává). Zároveň jsem se zhruba od poloviny ztratila v tom, který chlap je který, protože ve chvíli, kdy měl každý chlap tmavé vlasy a vousy jsem si připadala jako při koukání asijského filmu. Celkově to nedávalo moc smysl, a Lindy je teda neuvěřitelná postava. Na jednu stranu jakože úžasná hackerka, ale přitom tak neskutečně tupá až to bolí (a neskutečně hluboký hlas Victorie tomu taky moc nepřidává). No nebýt toho zmatlaného konce, tak bych dala i víc.(8.4.2015)

 • Laerry
  **

  Cílové publikum je jasné: současní teenageři otupění moderní technologií, jejichž mozkové buňky vesele ignorují všechny ty dějové díry o velikosti Grand kaňonu, situace jump-the-shark povinně na každém konci dílu, směšné zobrazení hackerství a virtuálního světa, atd. Hlavně když tam je nějaká (neznámá) popová hvězdička s hezkou tvářičkou, kterou doplní její Ken (a teď nemyslím toho, kterého zabijí na konci prvního dílu – ups, spoiler alert), aby bylo co shippovat – a oba dostanou k zahrání charaktery, které absolutně nerealisticky parodují – geniální hackerka (co se vše sama naučila za tři roky, ehm...) a chrabrý detektiv (který se vydal na policejní dráhu hned po tom, co ho přestal bavit modeling). Přidejte k tomu stereotypně a genderově vyvážené side-kickery v podobě černé kámošky, která si vede vlastní noční klub (aneb kdo nemá bohatého tatíka, nemůže v NY existovat), rádoby cool homosexuála a pro rasovou korektnost jednoho latino tlouštíka, co tu je pro comic relief (ve skutečnosti je pain in the arse). A protože jsme na MTV, musíme přihodit každé dvě minuty nějaký snadno zaměnitelný song, který rozlišíte jen dle otravného playlistu na ještě otravnější liště. A drastické vraždy na styl alá „CSI procedural cop show“ na dospělosti seriálu moc nepřidají, i když se o to urputně snaží. A „šokující“ odhalení vraha bylo pro mě fakt úsměvné, protože jsem ho odhalila již ve druhém díle a stále jsem se svého tipu držela... závěrečná epizoda mě tedy dost zklamala, že se neodehrál nějaký nečekaný twist, který by přinesl wow efekt. Eye Candy tudíž klišé přímo překypuje a pro fandy krimi bude tenhle seriál jen big joke. P.S. - užití Czenglish slangu bylo záměrné, abych vystihla podstatu této show.(13.2.2015)

 • faborka
  ***

  Moje děti jsou starší než hrdinové Eye Candy. Ale mě se to celkem líbilo, bylo to oddechové, mohla jsem u toho žehlit nebo psát seznamy na nákup, plánovat kuchyň z Ikea, pít kafe a podobně. Klidně bych snesla i druhou řadu, vždyť to celkem bavilo a bylo to i napínavé, hlavní hrdinka kočka a chvílemi jsem se o ní i bála.(6.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace