A možná to ještě zvednu.....Zažila jsem to u známých, kteří se dostali jako podnikatelé do finanční tísně a prožili něco podobného. Věřte mi, nikomu bych to nepřála. Takže mi nedalo moc práce uvěřit tomu, co jsem viděla tady v daleko větším rozsahu. I když tak převratná změna u Dennise byla překvapivá, ale co my víme, kam dokáže takový šok a beznaděj člověka až dohnat. Zahrané to bylo takovým způsobem, že jsem se nestačila ani minutu nudit a toho si cením.(23.12.2015)

I u nás aktuální téma. Když ne z vlastní zkušenosti, tak alespoň z doslechu nebo z médií už asi každý slyšel o nějakém exekutorském přešlapu, na který doplatili zcela nevinní lidé. Většina obětí z 99 Homes sice není tak úplně bez škraloupu, ale nelidský přístup úřadů a exekutorů je k zblití. Docela by mě zajímalo, kolik reálných vymahačů posvěcených státem trpí výčitkami podobně jako hlavní hrdina. Asi jich moc nebude. Andrew Garfield tady zahrál parádně a i když jsem si ho zpočátku nedokázal představit v roli otce, jedná se dosud o jeho asi nejlepší roli. Michael Shannon umí jakékoliv parchanty a tady potvrdil. I díky nim byl tenhle film značně nasírací, myšleno v dobrém. 80%(18.1.2016)

Film ukazuje pravdu, která se děla a děje nejen ve Spojených státech Amerických, ale všude po světě. Nevím jestli bych skočila po první šanci vydělat peníze jako hlavní představitel filmu, ale pokud bych tam udělala, rozhodně bych skončila dřív, než bych začala vystěhovávat lidi. Nakonec si to stejně hlavní hrdina filmu uvědomil a na konci filmu jsme zažili pravý americký happyend. Průměrný film, který ničím nezaujme, trošku zanudí, ale ani neurazí a Michael Shannon je skvělý.(15.4.2016)

Ty vole, mít ještě větší depku tak si to po tomhle filmu fakt hodím. Naštěstí je to jen film, i když pokud to takhle ve skutečnosti chodí, tak jsem celkem rád, že žiji tam kde žiji a mám normální život bez dluhů. Hnát se do Ameriky, když už každý ví, že země zaslíbená to už dávno není je prostě šílenství. Vynikající Michael Shannon, Garfield stále nevýrazný.(10.1.2016)

• Luteka

No tak moc nevím, co se nám to básník (režísér) snažil říct ... Že jsou lidi svině? No tak to snad víme všichni. Že jde každý po penězích a neohlíží se na okolí? No tak to je také jasné, jak facka. Že většína básníků (režisérů) neumí dotáhnout myšlenku do konce? To přeci také víme. Tak díky za tyto "nové" objevy.(22.1.2016)