Nastala chyba při přehrávání videa.
 • poz3n
  ****

  Přidávám se k mnohým zde s tím, že konec filmu je patrně jeho největší slabinou. 99 Homes je ale jinak skvělé syrové drama. Garfield a Shannon spolu fungují na výbornou. Charaktery jejich postav nejsou černobílé, často je můžete chápat ale i odsuzovat. Ve chvílích, kdy čekáte, že se nějak zachovají (protože přece tahle postava je postavou zápornou) vás překvapí odlišnou, ale o to víc přirozenou reakcí. Samotné morální dilema, které si hlavní hrdina nese celým filmem je pak tím zásadním prvkem, které dodává na tíživosti celému příběhu a dostává diváka blízko k postavám. 99 Homes ukazuje, že větší drama často skýtá boj o střechu nad hlavou, než bitva o záchranu planety. 8/10(28.10.2016)

 • anglanek
  *****

  Excelentni výkon Andrew Garfielda mě totálně prišpendlil do houpacího křesla a celou tu dobu jsem polykal na suchoprázdno..přestože jsem měl piváky na dosah v lednici metr od křesla, ale nebyl čas si pro ne zajit... a k filmu asi tak,že po dlouhy době pořádně a dopodrobna propracovany a pravdivy scénař na adresu zmrdů a podvodniků. co tě dokážou totálně zničit a zašlapat do země a je jim to uplne jedno viz Pan SOKOL a jeho parta,, tak proto radeji přihodím pár pětek navíc a vystojim si frontu na Český fuck Pošte .. dostanu složenky do ruky.a..pak mě můze i Pan Sokol vyčadit.....Film doporučuji .(26.12.2015)

 • DwayneJohnson
  ***

  99, 100 a nebo 1000 domů. Čím víc, tím líp. No jasně, že jo. Nehleďme na pravidla, svědomí, nebo snad nějakou čest, hlavně, když se sypou doláče. Tenhle film se nese přesně v tomhle duchu a vzhledem k přesvědčivému výkonu hlavního dua a ze začátku díky až depresivní atmosféře jsem si tohle drama celkem užíval. To by však muselo mít trošku jiný konec. Na náhlé prozření jsem nikdy moc nevěřil a 99 Homes jsou toho bohužel důkazem.(28.12.2015)

 • Morholt
  ****

  I u nás aktuální téma. Když ne z vlastní zkušenosti, tak alespoň z doslechu nebo z médií už asi každý slyšel o nějakém exekutorském přešlapu, na který doplatili zcela nevinní lidé. Většina obětí z 99 Homes sice není tak úplně bez škraloupu, ale nelidský přístup úřadů a exekutorů je k zblití. Docela by mě zajímalo, kolik reálných vymahačů posvěcených státem trpí výčitkami podobně jako hlavní hrdina. Asi jich moc nebude. Andrew Garfield tady zahrál parádně a i když jsem si ho zpočátku nedokázal představit v roli otce, jedná se dosud o jeho asi nejlepší roli. Michael Shannon umí jakékoliv parchanty a tady potvrdil. I díky nim byl tenhle film značně nasírací, myšleno v dobrém. 80%(18.1.2016)

 • Streeper
  ***

  Film ukazuje pravdu, která se děla a děje nejen ve Spojených státech Amerických, ale všude po světě. Nevím jestli bych skočila po první šanci vydělat peníze jako hlavní představitel filmu, ale pokud bych tam udělala, rozhodně bych skončila dřív, než bych začala vystěhovávat lidi. Nakonec si to stejně hlavní hrdina filmu uvědomil a na konci filmu jsme zažili pravý americký happyend. Průměrný film, který ničím nezaujme, trošku zanudí, ale ani neurazí a Michael Shannon je skvělý.(15.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace