Film ukazuje pravdu, která se děla a děje nejen ve Spojených státech Amerických, ale všude po světě. Nevím jestli bych skočila po první šanci vydělat peníze jako hlavní představitel filmu, ale pokud bych tam udělala, rozhodně bych skončila dřív, než bych začala vystěhovávat lidi. Nakonec si to stejně hlavní hrdina filmu uvědomil a na konci filmu jsme zažili pravý americký happyend. Průměrný film, který ničím nezaujme, trošku zanudí, ale ani neurazí a Michael Shannon je skvělý.(15.4.2016)

Jedno z nejlepších dramat co jsem viděl za poslední roky. Ústřední herecká dvojice naprosto geniální, téma neuvěřitelně zajímavé, akorát tomu chybí lepší závěr. Nesnáším takto otevřené finále, kor když je to napínavý jak sviňa a mráz si dělá po mých zádech autodráhu. Bohužel nejsem natolik znalý podobných kšeftů s domy, takže jsem se místy ztrácel, každopádně dovedu si představit, že to takto může v USA klidně fungovat. Jak zaznělo: Amerika je země vítězů, pro vítěze a vytvořená vítězi !!! Vzhledem k totální ignoraci tohoto filmu (zde pouhých 188 hodnocení, na IMDP taky žádná sláva), popřemýšlím ještě o 5 hvězdách. Tenhle film si zaslouží pozornost.(11.1.2016)

Ty vole, mít ještě větší depku tak si to po tomhle filmu fakt hodím. Naštěstí je to jen film, i když pokud to takhle ve skutečnosti chodí, tak jsem celkem rád, že žiji tam kde žiji a mám normální život bez dluhů. Hnát se do Ameriky, když už každý ví, že země zaslíbená to už dávno není je prostě šílenství. Vynikající Michael Shannon, Garfield stále nevýrazný.(10.1.2016)

Andrew Garfield, byl pro mne jako hlavní hrdina strašně nesympatický element příběhu. Na druhou stranu, se ale po většinu děje pohyboval na samém okraji kladného hrdiny a v určitých scénách to byl už ale vyloženě záporák. Takže mu jeho zjev budiž odpuštěn, příběhu to dozajista vyloženě svědčilo. Co k samotnému filmu napsat? Sám to ještě teď rozdýchávám, jaká to byla syrová jízda. Za posledních pár týdnů musím říct, bude film až v nejvyšších příčkách mé soukromé topky! Je neuvěřitelně realistický a v dobách ekonomické a hypoteční nestability, ze strany klienta bank, jde i o vyloženě současný a aktuální příběh. U nás snad naštěstí tak drastická exekuční praxe neexistuje, nicméně možnost nakouknout západním sousedům pod pokličku, dává příležitost vidět, že ten často zmiňovaný americký sen, nežijí v drtivé většině ani samotní američané. Myslím že právě naopak. Na druhou stranu, se tam s tím úřady nepářou. Šup s dědou na chodník na židli a starej se. V jednu chvíli koukáš v obýváku na telku a za hodinu sedíš na ulici se dvěma taškama a sleduješ, jak ti sousedi rozebírají na ulici vystěhovanou domácnost. A nikoho nezajímáš. Kruté a zároveň drsné, přesto ale asi účiné.(23.12.2015)

Excelentni výkon Andrew Garfielda mě totálně prišpendlil do houpacího křesla a celou tu dobu jsem polykal na suchoprázdno..přestože jsem měl piváky na dosah v lednici metr od křesla, ale nebyl čas si pro ne zajit... a k filmu asi tak,že po dlouhy době pořádně a dopodrobna propracovany a pravdivy scénař na adresu zmrdů a podvodniků. co tě dokážou totálně zničit a zašlapat do země a je jim to uplne jedno viz Pan SOKOL a jeho parta,, tak proto radeji přihodím pár pětek navíc a vystojim si frontu na Český fuck Pošte .. dostanu složenky do ruky.a..pak mě můze i Pan Sokol vyčadit.....Film doporučuji .(26.12.2015)