poster

Život jedné březí prasnice... (neoficiální název)

 • USA

  Gestation Crate Pigs, Locked Up Hell

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2014, 3 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Aluska88
  ****

  Tento krátký film že natočil 13letý kluk? Like, seriously? Tak přece jen se mezi dospívající generací digitálního věku najde i někdo, kdo dokáže svět okolo sebe vnímat a ještě o tom natočit i snímek, který bolí tím, jak je realistický. Drsné, smutné a bohužel pravdivé. Chtělo se mi brečet.(12.11.2016)

 • juta
  **

  Známý, ale málo veřejný pohled do života prasátek. Bohužel slouží jen k tomu jedinému - nakrmit nás.(29.1.2016)

 • Momo_desu
  ****

  Tento animák je o to desivejší, že 13 ročný chlapec to vidí tak ako to naozaj je a mnohí dospelí sú zaslepení. Na svete však vždy budú ľudia, ktorým zvieratá sú ľahostajné a to mäso budú jesť tak či tak. myslím si, že tento problém sa nedá odstrániť natrvalo.(21.5.2015)

 • Frajer42
  ***

  Šikovný klučina. Když si vzpomenu, jak jsem v 13 letech mrhal časem já, tak se musím tiše zastydět. Příběh neopoodhaluje pranic nového. S nehezkým životem prasátek a dalšího dobytku, je zřejmě seznámen takřka každý obyvatel naší planety. Nicméně dětské pojetí a tón hlasu autora, činí děj mrazivějším a poměrně netradičním. Já prasátka až tak rád na talíři nemám, ale papám zase jiná zvířátka. A papám je více, než bych je papat musel. Je mi nesmírně sympatické, když se někdo pokouší bojovat za práva němých tvorů, kteří za sebe nemohou bojovat sami. Tento pokus však nemá potenciál způsobit nic jiného, než to, že se na chvíli zamyslíte nad svým každodenním jídelníčkem. Slabší 3 kousky.(12.11.2016)

 • filmharmony
  *****

  ...skvělý nápad, skvělé zpracování, silná výpověď... pokud může třináctiletý člověk vnímat a konat takto, pak máme naději... ze srdce děkuji(9.3.2014)

 • ČR
  *****

  99%(8.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace