Bývalý agent Stanislas (Jean Marais) se usadil v poklidné vesnici a pustil se svých memoirů. Avšak právě jeho literární počin ho opět dostane do víru života; může za to nenechavá reportérka (Nadja Tiller)... Zábavné špionážní dobrodružství se spoustou humoru a fantazie. (Pohrobek)

Flego

Režisér Jean-Charles Dudrumet natočil len štyri filmy, z toho dva o agentovi Stanislasovi. Jean Marais striedal túto postavu s postavou novinára Fandora v legendárnej sérii o Fantomasovi. Určite však táto dvojica filmov nedosahovala želanú popularitu, hoci je tento film ( prvý som nevidel ) vcelku zábavný. Jedná sa o zmes dobrodružnej špionážnej komédie, plnej vzruchu, naháňačiek, bitiek, súbojov a občasného humoru. Príjemný oddychový snímok na nedeľné popoludnie v telke. Druhý komentár. ()

liquido26

Špionážní komedie s Jeanem Marais, několika krásnými herečkami, zběsilými honičkami a rvačkami, kde každý dříve nebo později skončí svázaný nebo omráčený. Rozhodně je tu pár povedených fórků, i když jako celek by to chtělo strašně zkrátit. ()