Itazura na Kiss 2: Love in Tokyo (TV seriál)

• japonský

イタズラなKiss2~Love in TOKYO

Teasing Kiss in Tokyo 2

Komedie / Romantický / Drama

Japonsko, 2014

Předloha:

Kaoru Tada (komiks)

Júka Arai

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Tuhle sérii jsem už měla Kotočino pištění a kulení očí dost, tak proto z „otravy“ dávám 3*. Jinak se to nese v duch první série – je to veselé, odlehčené, jen Irie je vůči Kotoko více pozorný a neodmítá ji na každém rohu, takže z hlediska vztahového je to o něco přístupnější. Ale jak říkám nic se kromě toho nemění – Kotoko je tele, matka Irieho jak kamera ochranky, Kiník je borec, ač přihlouplý. Ale zase tu má tu kouzelnou energii, takže pokud vás Kotočino vřeštění po pár dílech neochromí, máte vyhráno a budete se děsně bavit a bude vás to nabíjet pozitivní energií jako první série.(15.12.2016)

• loveless

Pokud se vám líbila první série, tak si to určitě pusťte, neprohloupíte. Ale pro mě, jak jen to říct... má to moc dílů. Kdyby jich bylo 8 nebo 10 (nebo kdyby měly poloviční délku), tak by se to dalo, ale 16 je na mě moc. Takže jsem dokoukala první sérii, otrávená jsem si dala pauzu, pak jsem si pustila líbánkový speciál, byla jsem totálně zděšena, dala jsem si další pauzu a pustila jsem druhou sérii... a některé díly jsou celkem fajn, dokonce si pamatuju, že jsem se jednou i pěkně zasmála, ale... Je tam málo Naokiho maminky, je tam málo Kin-chan, Naoki je prostě hlupák, Kotoko je otravná, stejně tak Yuki. Herci se mi nelíbí a ani nedokážu ocenit jejich výkony. Tohle je pro mě totálně špatná volba, přestože musím uzat, že jsem viděla i horší věci, takže jim nějakou tu hvězdu nechám. Navíc opening dvojky je neporovnatelně lepší než u první série.(12.2.2016)

• Amalberga

Já už nemůžu! Viděla jsem tři epizody a můj pocit zklamání a znechucení mě neopouštěly skoro celou dobu. Párkrát jsem se zasmála Kotoko, která mi za chvíli začala lézt na nervy. A to už jsem přežila hodně afektivních postav v seriálech. Kámen úrazu je asi moje neschopnost se vcítit do jakékoli z postav. Irie je neustále chladný a odtažitý, pořád si říkám, cítí ke Kotoko něco, anebo ji jen trpí ve své blízkosti? Kotoko je neskutečně otravná a blbá. Jejich rodina je vesměs podobně otravná a trapná jako Kotoko. Kdyby to bylo anime a každá epizoda měla 20 minut, asi bych seriál dokoukala do konce. Možná se sem jednou vrátím, uvidíme.(9.5.2016)