poster

Darwinovy ceny (TV pořad)

Publicistický

2013, 4 min

Hrají:

Richard Cacák
 • Lucas87
  odpad!

  Ukradete videa (nejčastěji z youtube) dá k tomu pár debilních keců a cacákovu snahu mluvit rusky berou jako idiotskou vsuvku. Tohle vše obalíte reklamou a uploadujete na stream.cz a tam to mezi ostatní sračky zapadne velice snadno. Vždy je mi na zvracení z toho jak stojí před tím plátnem na které je promítáno to dílo. Vypadá pak jako dement s rozkopanou držkou z toho jak má digitálně vyretušovanou tu hubu.(6.1.2018)

 • Tom_Lachtan
  *

  Nechápu, kterého trupa napadlo pojmenovat tenhle pořad Darwinovy ceny, když se v ních záměrně neukazuje nic, co by si onu cenu mohlo zasloužit... Ehm... Vlastně je to jen výběr pár videií stažených z youtube s nudným moderátorem a dost amatérským naklíčovaným studiem. Do raněnýho koně, tohle je hnus, vždyť i ryzí amatéři, kterým za zadkem nestojí streem to zvládají mnohem lépe.(6.11.2014)

 • Azog
  *

  Komentáře moderátora a hodnocení videí je zcestné. Sama podstata Darwinových cen je pošlapána, když často neukazují videa lidské hlouposti, ale pouhého lidského neštěstí - dotyčný aktér se tedy nepokoušel vyřadit své geny z lidské populace, ale měl smůlu, která s IQ neměla co dělat. Celý pořad navíc stojí pouze na videích stažených z youtube, které si muže kdokoliv prohlédnout při vyhledání běžných frází pro humorná videa. Jediný aspekt, který zde je navíc oproti sledování videí přímo z youtube je hodnocení, které je ovšem absolutně nevyvážené.(6.5.2014)

 • Big Bear
  ****

  Darwinovy ceny nelze než nemilovat. Neskutečná je ta lidská hloupost a blbost a někdy i přeceňování vlastních sil a schopností. Cacák je velmi vtipně komentuje a i když si dnes už celé až hodinové fail compilations můžeme pouštět na jutůbu, přesto mně tenhle pořad baví. No a konečně, po jednom z úrazů, kdy jsem si pravda já sám dost koledoval a tam nahoře měli hodně perný den aby ode mně odehnali tu zubatou, jsem byl prý dle přátel také kandidát na nominaci. Bohužel jsem se diskvalifikoval tím, že jsem při výrobě poličky nezemřel a tak mi dnes na onu imaginární účast v této soutěži zůstala na břiše nepěkná a neimaginární jizva :-)! Je ale pravdou, že dnes už obcházím flexu s velkým respektem a od té doby jsem ji neměl puštěnou...(samozřejmě až k tomu možná jednou dojde tak tam vrátím i tu ochrannou objímku, která má zachytávat kusy roztrženého řezacího kotouče..). Takže jako jeden ze soutěžícíh a tedy opravdu povolaný k hodnocení nemohu jinak než dát za pěkné 4 hvězdičky. * * * *(25.3.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Mám rád neškodnou zábavu přirozeně plynoucí z lidské debility a tak mi v Darwinových cenách nechybí ani smrt ani poletující končetiny. Plně mi stačí výkony výjimečných homů sapiensů, kteří si byli místo zbytečných mozků a pudů sebezáchovy několikrát nafasovat neschopnost posouzení vlastních schopností. Za mne tedy velká gratulace a 60%.(12.11.2014)

 • - V tomto pořadu nikdy nebyla zaznamenána smrt účinkujících. (honzik10)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace