Monkey Misery in Laos

všechny plakáty
Dokumentární / Krátkometrážní
Velká Británie, 2010, 3 min

Organizácia BUAV odhaľuje masívny a rozširujúci sa výnosný obchod primátov pre výskum. Približuje farmy v Laose, z ktorých odchytené opice v klietkach čaká dlhý transport do pokusných a chovných zariadení po celom svete, vrátane EÚ. (whack)

whack

Toto video od organizácie BUAV (Cruelty Free International) ukazuje farmy v Laose, z ktorých odchytené opice v klietkach čaká dlhý transport do pokusných a chovných zariadení po celom svete, vrátane EÚ. Písomný komentár nabáda, aby ľudia neprehliadali túto problematiku, pretože hoci sú tieto opice odchytávané kdekoľvek, končia aj u nás, je to problém nás všetkých. ()

Khalesi

Skúsili ste si niekedy predstaviť pohľad na svet Z KLIETKY? Čo vlastne spôsobíme divokým zvieratám, ak ich vytrhneme z ich prirodzeného prostredia a zavrieme? Myslíte si, že im vezmeme len slobodu? My im vezmeme dušu! Vezmeme im chuť do života a schopnosť byť šťastnými. Vezmeme im úplne všetko, zvieratá v klietkach sú úbohé schránky kedysi voľne žijúcich divokých stvorení. Sú to len ich tiene. ()