poster

The Ugly Truth

 • Velká Británie

  The Ugly Truth About Botox

Dokumentární / Krátkometrážní

Velká Británie, 2010, 5 min (SE: 8 min)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • whack
  *****

  V tomto videu od organizácie BUAV rozprávačka hovorí o šialenom utrpení miliónov myší a iných zvierat, ktoré sú každoročne použité pri testoch Botoxu. Testy zahŕňajú aj nechvaľne známe pokusy smrteľnej dávky (LD50). Organizácie za práva zvierat sú na dobrej ceste k zavedeniu nahradenia testovania Botoxu metódami, pri ktorých sa nepoužívajú zvieratá. Záleží ale hlavne na nás, čo kupujeme a tým pádom financujeme...(1.3.2014)

 • schizmo
  ****

  Kolik z nás se zamýšlelo nad původem kosmetiky, přípravků, léků a dalších vymožeností? Všechny tyhle věci, které ve většině případů sotva kdy doopravdy potřebujem, stály životy miliónů zvířat při otřesných laboratorních testech. A nejinak je na tom i botox, který je poslední dobou tolik populární. Tohle video přináší smutnou pravdu o tom, co všechno předchází tomu, než jsme vylepšeni k obrazu svému. Je zajímavé, že o souvislostech vás nikdo nikde neinformuje. Že by se pravda nehodila do konceptu rýžování peněz za krásu na úkor zvířat?(24.2.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace