T-Mobile Fotbalista roku 2013

(pořad)
všechny plakáty

Přímý přenos slavnostního vyhlášení tradiční ankety Fotbalové asociace České republiky. (Česká televize)

S.Quentin QUALE

1* za kozy Terezy Kostkové. Jinak pořad opravdu hodný pondělního programu, ovšem popůlnočního času. Aspoň že to pivo v té hospodě točili, když tam běžela taková sračka. 10% ()

wafc

Kostková si snad v první minutě někde mimo záběr sedla na půlmetrový dildo, protože pro takhle afektovanej výkon nemam jiné vysvětlení. Všemi zbožňovaný Pavlík Horváth, koňská držka, se po dlouhé době ukázal v dobrém světle a své hulvátství a křupanství nechal doma - kývu hlavou a kvituji. ()

Ryšty

Moderování Kostkový alá poblázněná třináctka mě vážně nebavilo. Liška to občas svými vstupy alespoň spestřil. Plný rádoby vtipů. ()

Mikel LetsGo

Největším zážitkem celého pořadu byly zajisté dva míče Terezy Kostkové a kdyby míň mluvila a víc poskakovala mohla se vyhnout spoustě trapných chvilek. Ještě že máme ty vtipné Pavlíky a fotbalového Gotta Péťu, bez něhož by snad nebylo ani koho ocenit. ()

Dextwer

Chybělo tomu všechno. Špatný obsazení uvaděčů. Kostková byla tragická a bez vtipu. Jediný pozitivum byl její výstřih. Moje hodnocení: 10% ()