Třetí část (následující v ArrowoviCrisis on Infinite Earths, Part 4
Monitorův tým má za úkol najít posledního zbývajícího Paragona (jakéhosi spasitele) – Paragona lidství Ryana Choie. Ten je na Zemi-1. Iris společně s Rayem a Ralphem ho jdou najít a přesvědčit, aby se k nim přidal. Barry, Cisco, Killer Frost a Nash Wells jdou do úkrytu Anti-Monitora (tam, odkud ho Wells pustil). Skrývá se tam zařízení, které svým během pohání Barry Allen ze Země-90. Pokud ho odtamtud dostanou, mohlo by zařízení přestat fungovat. John Diggle, Mia a Constantine mají namířeno na Zemi-666, kde se nachází známý pekelník Lucifer. Od něj potřebují vědět, kde najdou duši Olivera Queena. Kara a Batwoman dohlíží na Lexe Luthora. On totiž může používat Knihu Osudu, se kterou napáchal dost škody. (Varan)

LachtanShows

Seriál Black Lightning jsem kdysi v premiéře zkusil, abych tak po třetím díle usoudil, že ztrácím svůj drahocenný čas. Přesto je ale sám Cress Williams velký sympaťák a jeho zapojení do Arrowverse mě fakt potěšiło. Definitivní odchod Johna Wesleyho Shippa se nedá považovat za nečekaný. Jo a cameo Lucifera převálcoval už jen filmový Flash! ()

Hapretor

V několika momentach vtipné ... hlavně díky postavě Lexe Luthora ... jinak si myslím, že úplná blbost a další kokotina ve "světě" - "multiversu" zmrvených a násilně kombinovaných a smyslu pozbývajících jen mozek vymývajících slátanin ... kouknuto jen ze zvědavosti na zabití času ... mám teď pocit, že jsem přišel nejmíň o sto bodů IQ ... ale obdivuji herce/čky, co do toho jdou a účinkují v takových paskvilech ... být si vědom svého hereckého talentu a umu působit na kameru a diváky dobře, uvěřitelně, sympaticky a přirozeně, a přitom být oblečen v dementním oblečku, který mi vůbec nesedí, ohánět se plastovou pistolkou nebo imitací kovové tyčky a ještě navrch pronášet takové žvásty, že by se i blázen v Bohnicích propadal studem, musím uznat, že ti herci/čky mají teda total supermanovskou toleranci k debilitě a zabíjení si potenciálu kvalitního herectví ... pro mě jsou hlavní hrdinové ti herci/čky, kteří doslova zabíjejí svůj herecký um v takovýchto nic neříkajících a bez smyslu ( pro koho točených ) snímků ... tolik zbytečných seriálů - tolik sérií - tolik dílů - takovou dobu - vydržet takové degradace sebeúcty a hereckých schopností ... to chce opravdu kuráž ... ?! ()

Petit09

Celý crossover bylo takové malé zpestření upadajícího Flashe, ale měl jsem možnost vidět i ostatní hrdiny a žádný z nich mě bohužel nenadchnul. Možná právě crisis on infinite earths mi dá sílu na shlédnutí zbytku této podprůměrné série. ()