The Flash - Season 2 (série)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2015–2016, 16 h 16 min (Minutáž: 41–43 min)

Blake Neely

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Robbie Amell, Wentworth Miller, Victor Garber, Dominic Purcell, Teddy Sears, Isabella Hofmann, Patrick Sabongui, Adam Copeland, John Wesley Shipp, Kett Turton, Shantel VanSanten, Vanessa Williams, John Specogna, Tony Todd, Michael Ironside, Melise, Peyton List, Emanuel Fappas, Franz Drameh, Demore Barnes, Amanda Pays, Jenna Berman, Cainan Wiebe, David Hayter, Ciara Renée, Tom Butler, Stephen Amell, John Barrowman, Emily Bett Rickards, Willa Holland, David Ramsey, Neal McDonough, Casper Crump, Falk Hentschel, Anna Hopkins, Keiynan Lonsdale, Mark Hamill, Liam McIntyre, Aaron Douglas, Matt Letscher, Morena Baccarin, Chad Riley, Marco Grazzini, Teach Grant, Sean Owen Roberts, Michelle Harrison, Michael Rowe, Tone Bell, Audrey Marie Anderson, Andy Mientus, Allison Paige, Violett Beane, Candice Patton (a.z.), John Wesley Shipp (a.z.), Melissa Benoist (a.z.), Keiynan Lonsdale (a.z.), Stephen Amell (a.z.), Greg Finley, Jason Mewes, Nicholas Gonzalez, Fraser Aitcheson, Chris Webb, Katie Cassidy, Rhys Williams, Shaine Jones, Michelle Harrison (a.z.), David Hayter (a.z.), Allison Paige (a.z.), Kirby Morrow, Haig Sutherland, Logan Williams (herec, a.z.), Ricky He, Austin Obiajunwa

Druhá série nebyla tak dobrá jako první to je jasné, ale pořád mě bavila a byla super pro mě, takže zajímavý příběh a Flash se pohybuje dál a jde to dobře. Nový Wells mě baví a určitě nepřestane bavit. Staré postavy mi chybí, ale najdou se i nové, které tomu dávají nový nádech a celé druhé sérii dávám 5 hvězd sice slabších než u první ale co. A (94%)(23.11.2017)

2. séria - 85%. Už prvá séria Flasha bola príjemné prekvápko a zároveň dosť dobrá. A prekvapivo druhá séria je taktiež príjemné prekvápko, pretože je ešte o chlp lepšia. To čo robilo z Flaha výborný seriál bol záporák a zaujímavý príbeh. A tvorcovia sa toho držia aj v druhej sérii a navyše s cestovaním v čase a záporákom Zoomom to ešte viac vygradujú. Poteší aj návrat známych postáv, odkazy na komiksy, prepojenie na seriály Arrow a novinku Legends of Tommorow, či hudba, ktorá ždíma emócie, či bičuje Flasha vpred. Flash je aktuálne jednotka v seriálovom DC universe a momentálne v rámci žánru nemá konkurenciu!(12.9.2016)

Zdroj rychlosti, paralelní Země 2, skákání časem, dobyvačný padouch Zoom, obětovaná síla, no, raději jsem nad místními zápletkami (motivy či plány) nepřemýšlel. Stejně tak nad jejich šíleně zkonstruovanými "vědecko-technickými" vysvětleními a řešeními, která jsem pravidelně nepobíral. Občas Flash (obrazně řečeno) předběhl blesk, aby se vzápětí nevyhnul ráně baseballovou pálkou, pročež jeho nekonzistentní (ne)schopnosti (a často fakt nerozumné chování) jen podtrhly přiznanou brakovost celé produkce. 50%(10.4.2018)

Rozhodně lepší jak bratrská televizní série Arrow, ale popravdě s tou Zemí 2 a všemi těmi dvojníky a novými postavami, se kterými se většinou zametlo tak rychle, že jste si jejich přítomnosti ani neměli moc co povšimnout, to už bylo dost za vlasy přitažené a klasicky pitomé chován některých postav, obzvláště té hlavní, už bylo v podstatě naprosté skalpování (přitažení za vlasy je málo). Přesto to povětšinu série šlo a bylo koukatelné. Nějak ale nevím, co chtějí pořádně vymyslet v S03, protože s těmi rodinnými vztahovanými mišmaši to DC/CW seriály moc neumí a spíše tomu škodí (viz právě Arrow), tak aby to nešlo do hnoje obdobným způsobem, bacha na to.(28.5.2016)

Druhá série začal skvěle a po většinu času tak pokračovala. Představení mnohovesmíru se povedlo více než obstojně a Zoom byl jako záporák výborný. Skvěle provedená byla i Země 2. Bohužel se ke konci začalo objevovat až moc nelogičností a hlavně nepochopitelného chování postav, hlavně tedy úplný konec posledního dílu, který mi přijde, že prostě chtěli tvůrci na konci něčím šokovat. Jsem zvědavý, jestli to skutečně povede k tomu, k čemu to vedlo v komiksech. Jinak je to skutečně jen zbytečné. Série 2 - 90 %(26.5.2016)

• - Spoiler: Hlavním záporákem série je Hunter Zolomon (Teddy Sears), známý pod přezdívkou Zoom. Tato postava se poprvé objevila v roce 2001 v komiksovém sešitu "The Flash: Secret Files & Origins #3". (Bube1)