Invincible (S02E22) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 43 min

Velké vítězství vystřídala velká prohra. Henry neměl v seriálu moc prostoru. Byla to postava pro staré fandy Flashe. Nicméně bude zajímavé, jaký vliv na Berryho bude jeho smrt mít.(22.1.2017)

Flashovi se letos ze všech tří seriálů nejlíp daří dělat zajímavý postavy a samostatně dost zábavný epizody. Tahle je toho skvělou ukázkou. Spojující příběh druhý série, ani když se schiluje do finále, tak zajímavej, jako byl v první sérii, není. Spoiler: nebýt konce, měla by tahle epizoda ode mně, díky svý našláplý atmosféře, plný hodnocení. Ale sakra když přivedete v podstatě skoro novou postavu, tak jí nezabijete hned druhou epizodu. Mám pak snad jako divák předstírat, že mě ty dvě epizody přiměly Henryho mít rád?(20.5.2016)

Black Siren ok a celkově taková předzvěst před velkým finále. O Co, že Henry ještě žije nebo prostě bude ještě dál hlavním terčem příběhu. Jinak celkem fajn, ale na dvacátý díl to rozhodně nemá.(21.5.2016)