Flashpoint (S03E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 43 min

Epické finále předchozí řady vyřešeno během jedné epizody. Až na drobnosti, které se vyjasní příště. S tou jeho matou to nakonec dopadlo zajímavě.(11.6.2017)

Proč na začátku odbehne z kavárny superspeedem? Je debil, kterému nevadí, že se o něm bude říkat, že mizí z míst? Proč nepomohl žlutému (černému) Flashovi porazit záporáka? Proč nezabil Reverse Flashe? Chtěl snad, aby mu to pak zase vše zničil? Jaktože má vzpomínky na život co se nestal? Jaktože, se na takovou stupiditu stále koukám? Tolik otázek.. Proč je ten serial tak jednoduchej..?(22.7.2017)

Nejdřív jsem myslel, že mu zůstaly schopnosti ale nepamatuje si nic z předchozí reality, což jsem se samozřejmě spletl. Celkově se mi první díl hoodně líbil. Akorát jsem myslel, že ta alternativní realita vydrží třeba tři díly, ale s Flashpoint paradoxem to bude ještě zajímavější. Také mě potěšilo, že se napotřetí nebude laborovat s identitou záporáka, tedy Rivala a pojede se jiné schéma, i když není hlavním záporákem. Nejlepší start zatím u serošů, které sleduji.(7.10.2016)

• Wallis3

Časovej šmodrchel, nic není jak má být, aby se ti vrátilo a až se tak stane, tak je to zas všechno jinak... Chtěj, aby to vyznělo zajímavě, ale je to furt dokola to stejný(8.11.2016)

Na rozdíl od komiksové předlohy nebyla příliš rozvedena alternativní časová linka. Na jednu stranu to může být promarněný potenciál, na druhou stranu se nám "všechno" vrací tak, jak jsme byli zvyklí z předchozích dvou sérií. Jinak ovšem zdařilý díl a pevně doufám, že Flash si udrží svou kvalitu oproti jiným komiksovým seriálům (viz Gotham) z produkce Fox.(5.10.2016)