poster

Duet (S03E17) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 43 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • SNCIS
  *****

  "Když mluvíš, jsou to jen slova. Ale když zpíváš, otevřeš svou duši a necháš zářit toho, kým jsi doopravdy." Flash a Supergirl se ocitnou v muzikálovém světě. Toto je odpočinková, pohodová a legrační epizoda, kterou jsem si užil. Duet ústřední dvojky, otcové Joe a Stein, prostředí epizody, Mon-El... Všechno bylo perfektní. "Dobře, musíme najít toho, kdo tohle Kaře udělal a několikrát ho praštit, dokud nezvrátí tu magii, co na ni použil. A já ho musím praštit první." - 90%.(20.2.2018)

 • micle21
  *****

  Tyjo, mně se to líbilo úplně hodně moc. Muzikály jsem viděl jenom ty nejzásadnější z 21. století a bavily mě, takže to bude i tím. Nejlepší bylo, jak vždycky potakli nějakou známou postavu a byl to někdo jiný (hlavně Stein s Joem jako otcové :D Super). Wally mi tolik nevadil, jen v jedný scéně kdy měl zas radost jak puberťák, ale to je i tim, že tu byl fakt málo. A nejlepší hláška Kary : "To myslíš teoreticky?" "Ne, geologicky." :D(26.3.2017)

 • Wallis3
  odpad!

  Celýmu seriálu dochází dech a oni do toho nacpou takovou nehoráznou kravinu, jako je muzikálovej díl. Naprosto zbytečnej díl bez smyslu. A ten ocicmávací konec měl být co? Kydy o lásce?? To si vyserte voko!(26.3.2017)

 • Mr.Ward

  Kdo by čekal že zrovna muzikálová epizoda bude nejlepší z celé třetí série?? Konečně něco zajímavého, odlehčení a zábava. Flashovi nesluší když je pořád jak mučedník, což je bohužel celou třetí sérii.(26.3.2017)

 • TomasRichtr
  **

  "Chtěl jsem vám jen dát lekci." WTF?(25.3.2017)

 • Slash_Flash
  ****

  Jasně. Mohl bych napsat, že se tento muzikální díl do seriálu nehodí. Ale co takhle si odpočinout od agresivních metů a padouchů a jen zpívat. Ikdyž díl patří i nepatří do dějové linky a vlastně ho můžete díl přeskočit, protože skončí jako každý díl Simpsonových, stoji za to ho zhlédnout. Přeci jen, diky tomuto dilu zjistite, že Kara, Barry, Joe, Winn, Cisco, Stein a jiní, opravdu dobře zpívají.(21.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace