Duet (S03E17) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 43 min

• Mr.Ward

Kdo by čekal že zrovna muzikálová epizoda bude nejlepší z celé třetí série?? Konečně něco zajímavého, odlehčení a zábava. Flashovi nesluší když je pořád jak mučedník, což je bohužel celou třetí sérii.(26.3.2017)

Jasně. Mohl bych napsat, že se tento muzikální díl do seriálu nehodí. Ale co takhle si odpočinout od agresivních metů a padouchů a jen zpívat. Ikdyž díl patří i nepatří do dějové linky a vlastně ho můžete díl přeskočit, protože skončí jako každý díl Simpsonových, stoji za to ho zhlédnout. Přeci jen, diky tomuto dilu zjistite, že Kara, Barry, Joe, Winn, Cisco, Stein a jiní, opravdu dobře zpívají.(21.2.2018)

"Když mluvíš, jsou to jen slova. Ale když zpíváš, otevřeš svou duši a necháš zářit toho, kým jsi doopravdy." Flash a Supergirl se ocitnou v muzikálovém světě. Toto je odpočinková, pohodová a legrační epizoda, kterou jsem si užil. Duet ústřední dvojky, otcové Joe a Stein, prostředí epizody, Mon-El... Všechno bylo perfektní. "Dobře, musíme najít toho, kdo tohle Kaře udělal a několikrát ho praštit, dokud nezvrátí tu magii, co na ni použil. A já ho musím praštit první." - 90%.(20.2.2018)

Tyjo, mně se to líbilo úplně hodně moc. Muzikály jsem viděl jenom ty nejzásadnější z 21. století a bavily mě, takže to bude i tím. Nejlepší bylo, jak vždycky potakli nějakou známou postavu a byl to někdo jiný (hlavně Stein s Joem jako otcové :D Super). Wally mi tolik nevadil, jen v jedný scéně kdy měl zas radost jak puberťák, ale to je i tim, že tu byl fakt málo. A nejlepší hláška Kary : "To myslíš teoreticky?" "Ne, geologicky." :D(26.3.2017)

• Wallis3

Celýmu seriálu dochází dech a oni do toho nacpou takovou nehoráznou kravinu, jako je muzikálovej díl. Naprosto zbytečnej díl bez smyslu. A ten ocicmávací konec měl být co? Kydy o lásce?? To si vyserte voko!(26.3.2017)

• - Grant Gustin (Barry Allen) v této epizodě hrál hned se dvěma kolegy ze seriálu Glee (2009), v němž sám ztvárnil roli Sebastiana Smythe. Melissa Benoist (Kara Danvers/Supergirl) a Darren Criss (Music Meister) v seriálu Glee ztvárnili členy New Directions. (Nikitera)