Abra Kadabra (S03E18) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 43 min

  • micle21
    *****

    No, úroveň se hodně zvedla, ačkoliv jsem do poslední chvíle nevěděl, jestli dám 80% nebo plnej. S tou Caitlin na konci to bylo teda extra divný, kdyby se to stalo během tý operace, tak v poho, ale dát to takhle na cliffhanger bylo laciný, ale chápu, že se to tak dělá. Nicméně jsem si ani nevšiml, že chyběl H.R., ale víc sem si užíval, že Wally řekl asi jen 2 věty a byl upozaděnej, tak to má být. Tohle byl pro mě jeden z nejlepších dílů téhle série a nejvíc jsem si to užil co pamatuju, krom teda crossoverů. Jen tak dál.(1.4.2017)

  • Wallis3
    *

    Už mě to pomálu, hovno pomálu-rychlejc, než by uráčenej Flah stačil hodit bobek- začíná srát. Páni tvůrci se snad snaží oslovit publikum vyprazdňujíc se do plenek,či co. Děj seriálu se ubírá od nikam k ničemu, uměle natahované epizody jsou čím dál na nervy lezoucí. Musel jsem se řechtat, když pánko detektiv vyhrožoval Abraka Dabrovi, že jakmile se pohne, tak ho odpráskne. Tomu Abraka Dabrovi, co si ze ze všech postav dělal pojď sem a kam jdeš. Dočetl jsem se, že snad ve čtvrté sérii by úhlavním nepřítelem neměl být rychlík. Neměl být rychlík?! To jako fakt? Jste normální!? Poslední tři série se to netočí kolem ničeho jinýho a vy se tím chlubíte?? Chčiju si do trenek!! Prosím vás, milosrdně ukončete toto trápení a to za včasu, jinak se dočkáte podobné zhovadilosti alias Upíří deníky!!!!!(1.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace