The Flash Reborn (S04E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 43 min

Celkem příjemný start nové sezóny. Známé tváře se vracejí, Cait vypadá líp než dřív, s Killer Frost to bude ještě zajímavé. Barryho návrat byl pěkně vymyšlený, ale to zčistajasna "sakra, no jó, dyť sem Bery!" bylo hodně střelený a uspěchaný, ale chápu, že když to vymysleli, tak jak vymysleli, tak nemohli počkat ještě sérii. Flash mě vždy bavil, i když měl horší chvilky, takže jsem spokojený se startem, ale hvězda dolů za tu brutálně otravnou Iris. Její chování bych ztrestal pořádnou fackovanou, protože takhle votravnou postavu jsem už nikde dlouho nepotkal! A jako tečka na závěr - The Thinker mě celkem navnadil, co vše s ním bude v plánu. Konečně není hlavní padouch speedster.(11.10.2017)

Poněkud temný úvod na to, jak říkali, že to bude sluníčkovější, ale takhle to já radši. Spíš mi vadilo, že Flashův návrat je klasický bullshit a jeho uzdravení klasická scénáristická klička, ale to se tak nějak od komiksového seroše čeká. Hlavní je, že jsem se nenudil a docela to odsýpalo. Jsem rád, že Flash dostal tenhle sytější kostým, který jsme si už mohli prohlédnout v minulé řadě, líbí se mi mnohem víc. Caitlin je zpět, to je dobře, ale jeden element přeci jen chybí. Juliana asi přežijeme, ale bez Welse to bude těžké. Že by nějaká čtvrtá verze?(12.10.2017)