Crisis on Earth-X, Part 3 (S04E08) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 43 min

O chlup lepší epizoda, než předchozí dvě části crossoveru. Potěší hlavně návrat Leonarda Snarta aka Captain Colda, stejně jako malý odkaz v podobě Red Rocket. Bohužel na mne všechny části crossoveru působí tak, že snad až na Paula Blackthorna, nedokázali herci pořádně vytěžit z možnosti zahrát si své zlé alter ego.Určitě mohly jednotlivé epizody být ještě lepší.(3.12.2017)

Obsahuje spoilery: Tentokrát přímý pohled na Zemi X... Liga v koncentráku, Supergirl na operačním stolku, Felicity jako McClane. Třetí část crossoveru - Krize na Zemi - X. Nelíbila se mi přítomnost gay páru! Alex Danversová: "To mě mrzí. Nevěděla jsem to." Sara Lanceová: "Jak bys taky mohla? Jediný, co o sobě víme, je to... Jak vypadáme nahý. Mimochodem nádherně." Lesbičky mi nevadí, ba naopak mi přijdou roztomilé a vzrušující. No, ale gay Snart - na mně byl moc. - 70%.(10.3.2018)

• Mr.Ward

***** Neskutečný! Opravdu obří crossover, který má děj, zábavu, akci a emoce. I když některé seriály v různých svých sériích a dílech pokulhávají, takhle pospolu jsou bezkonkurenční. Herci si to evidentně užívají a myslím, že tohle bude hodně těžké někdy překonat. Hlavně vše vypadá jako hromadné finále všech seriálů a skvěle by se to i hodilo. Ale pojedeme dál, a snad ještě někdy tuhle celou partu uvidíme. (Otázkou zůstává jak to bude vypadat když nějaká tv seriál koupí a bude ho vysílat. Většinou je nevysílají takhle spolu, takže tam se celá pointa vytrácí a diváci budou zmateni. Na druhou stranu, v dnešní době není problém si celý 4 hodinový event dodatečně sehnat a pustit.)(1.12.2017)

Čekal jsem od crossoverů více, ale hodně mě bavil Leo a Eobard..i když teda někdy bych chtěl vidět původního Wellse, o tom vlastně nevíme vůbec nic a jediný důvod, proč mu zůstal tenhle obličej je aby nemuseli shánět dalšího herce, co hrál Eobarda.(3.12.2017)