Subject 9 (S04E14) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

Nevím jestli je to mnou nebo jen tímhle dílem, ale už mě nebaví ani Flash. Všecky CW jsou na jedno brdo a asi už nebudu pokračovat další řadou. Vlastně to asi neni horší než na začátku, jenom se to dokola opakuje..(8.3.2018)

• - Píseň, kterou zpívá Izzy Bowen (Miranda MacDougall) v baru, je „Something' Bad“ od Mirandy Lambert a Carrie Underwood. (NiWi)

• - Když Ralph (Hartley Sawyer) navrhuje jméno Soundwave pro nového metačlověka, Cisco (Carlos Valdes) opáčí tím, že se tak už jmenuje jeden Transformer. Ve skutečnosti se jich takto jmenuje více. (NiWi)

• - Když Izzy (Miranda MacDougall) čeká ve S.T.A.R. Labs na výtah, přijde za ní Ralph (Hartley Sawyer) a říká jí, aby si dala pozor, že občas z výtahu vystupují robotí zabijáci. Ralph tím odkazuje na epizodu Crisis on Earth-X, part 4 (2017) ze seriálu Legends of Tomorrow (od r. 2016), ve které z výtahu vystoupí Metallo a začne střílet po Supergirl. (NiWi)